Hotel Drei Kronen Elmshorn ligt in Elmshorn. Ga naar Volksparkstadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin Hagenbeck, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Elmshorn
Gärtnerstrasse 92, Elmshorn, 25335
In de buurt
Dierentuin Hagenbeck
40 min. rijden - 37.1 km
Volksparkstadion
44 min. rijden - 39.1 km
Wasserturm Elmshorn
1 min. wandelen - 0.2 km
Industriemuseum
12 min. wandelen - 1.0 km
Steindammpark
13 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Elmshorn - 12 min. wandelen
Luchthaven van Hamburg (HAM) - 42 min. rijden
Restaurants
Sette Feinbistro
7 min. wandelen
Broderick
12 min. wandelen
Grando-Sukredo
5 min. wandelen
Viet Pho
10 min. wandelen
Birgül Bäckerei & Cafe
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Drei Kronen Elmshorn
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel Drei Kronen Elmshorn biedt onder andere een terras en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en vergaderruimtes
Rookvrije accommodatie, een automaat en een feestzaal
Een kluis bij de receptie, een bagageopslagruimte en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Drei Kronen Elmshorn bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Afhaalontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 9,90 voor volwassenen en EUR 4,95 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Feestruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer EUR 9.90 voor volwassenen en EUR 4.95 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 5 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Drei Kronen Elmshorn?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Drei Kronen Elmshorn?
Vandaag, 30 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Drei Kronen Elmshorn van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 81, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Drei Kronen Elmshorn inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Drei Kronen Elmshorn uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Drei Kronen Elmshorn?
Dit hotel in Elmshorn ligt op 40 km afstand van Dierentuin Hagenbeck, Volksparkstadion en Stadhuis van Hamburg. Station Elmshorn ligt op 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.