Hostels in El Sabinar

    calendar shield illustration
    Verander van gedachten
    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration
    Trakteer jezelf
    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration
    Wees kieskeurig
    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in El Sabinar

Loop INN Hostel Cartagena

2.0-sterrenaccommodatie
9.2 van 10, Fantastisch, (133)
'Prima plek voor enkele dagen verblijf. De kamers zijn simpel maar schoon. Je kunt zelf een maaltijd klaarmaken in de gezamenlijke keuken. Op loopafstand van alles, rustig gelegen en ‘s nachts geen gedoe. Het is allemaal niet perfect maar daar is de prjs ook naar. Personeel is heel servicegericht en vriendelijk. '
De prijs is € 50
inclusief belastingen en toeslagen
27 jul - 28 jul
Loop INN Hostel Cartagena

Konk Hostel

2.0-sterrenaccommodatie
Konk Hostel

Albergue Las Salinas

1.0-sterrenaccommodatie
De prijs is € 49
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul
Albergue Las Salinas
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in El Sabinar?
Onze reizigers zijn positief over deze verblijven in de omgeving, waar je mogelijk van budgetvriendelijke prijzen kunt profiteren: Poseidon La Manga Hotel & Spa - Designed for Adults - op 9 km afstand van het centrum van El Sabinar. Op 10 minuten lopen van Mar Menor. De voorzieningen bij dit hotel bestaan bijvoorbeeld uit gratis wifi, een restaurant en een bar. Hotel Sercotel Carlos III - op 16 km afstand van het centrum van El Sabinar. Bij dit hotel kunnen gasten genieten van gratis wifi, gratis parkeren en een restaurant. Hotel Sercotel Alfonso XIII - op 16 km afstand van het centrum van El Sabinar. Op 10 minuten lopen van Mar Menor. Bij dit hotel kunnen gasten genieten van gratis wifi, gratis parkeren en een wasserette.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in El Sabinar?
Wanneer je nieuwe plekken wilt ontdekken, is goed weer zeker een plus. Daarom volgen hier wat statistieken die je misschien handig vindt: De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 25 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 13 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in El Sabinar is 289 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in El Sabinar?
Verken de natuur op plekken als Playa de Los Nietos, Playa de Mar de Cristal en Islas Menores. Culturele trekpleisters zijn onder andere Refugio-Museo de la Guerra Civil, Centrum voor de Interpretatie van de Geschiedenis van Cartagena en Museo Histórico Militar. Locals winkelen graag bij Alcazaba Zoco en Plaza Bohemia Markt.
Wat is de beste manier om naar El Sabinar te reizen en me in de omgeving te verplaatsen tijdens mijn verblijf in een jeugdherberg?
Houd deze informatie over de vervoersopties in en rond El Sabinar in de buurt en haal het beste uit je verblijf. Je kunt vluchten zoeken naar het meest nabijgelegen vliegveld, Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia), op 35,2 km van het centrum van de stad.