Aparthotel
Appartement 23 ensoleillé à 5 min de la plage El Jadida
Dit aparthotel in El Jadida is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Appartement 23 ensoleillé à 5 min de la plage El Jadida





Aparthotel
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Appartement 23 ensoleillé à 5 min de la plage El Jadida
Dit aparthotel in El Jadida is voorzien van een keuken en een balkon
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en gratis ontbijt. Parkeren is gratis. Je vindt er ook meertalig personeel. Dit aparthotel heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en roomservice (beperkte tijden). Geniet van een diep bad en standaard voorzieningen zoals de keuken met een koelkast en oven.
Elke kamer met airconditioning in dit aparthotel is voorzien van verduisterende gordijnen. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle bedden hebben donsdekens. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad.
In dit aparthotel in El Jadida is wifi gratis. Elke smart-tv van 39 inch heeft satellietzenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Green Diamond Apartment 2 4358
Green Diamond Apartment 2 4358
- Zwembad
- Keuken
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 1.22 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor late check-in: EUR 10 als je incheckt tussen 10.30 uur en 07.00 uur
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Appartement bien ensoleille 23 Apartment El Jadida
Appartement bien ensoleille 23 Apartment
Appartement bien ensoleille 23 El Jadida
Appartement 23 ensoleillé à 5 min plage El Jadida Apartment
Appartement 23 ensoleillé à 5 min plage El Jadida
Appartement bien ensoleille 23
Appartement 23 ensoleillé à 5 min plage Apartment
Appartement 23 ensoleillé à 5 min plage
Over deze buurt

356 Avenue Bir Anzarane, El Jadida, Casablanca, 80020








