Modern 2BR Apartment near Leith Walk bevindt zich in Leith, een wijk in Edinburgh, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een metrostation. Royal Mile en Edinburgh Castle zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Princes Street en George Street. Ga naar Stadion Murrayfield om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Edinburgh, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Edinburgh
Modern 2BR Apartment near Leith Walk bevindt zich vlak bij Princes Street en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Modern 2BR Apartment near Leith Walk bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Kinderstoelen, baby-/kinderbedden en reisbedjes
Wasmachines en strijkplanken/strijkijzers
Smart-tv's van 40 inch met satellietzenders
Waterkokers, verwarming en draagbare ventilators
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Toeslag voor late check-in tussen 19.30 uur en 03.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 2 weken voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [N/A].
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie, N/A, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan GBP 50 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 19.30 uur en 03.00 uur
Toeslag voor babybed: GBP 50 per verblijf
Toeslag voor hoge kinderstoel: GBP 50 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken en staat geen alcohol toe.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Modern 2BR Apartment near Leith Walk?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Modern 2BR Apartment near Leith Walk inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Laat inchecken kan tussen 19.30 uur en 03.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Modern 2BR Apartment near Leith Walk uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Modern 2BR Apartment near Leith Walk?
Dit appartement ligt in Leith, op 2 km afstand van Leith Links, Princes Street en Edinburgh Playhouse Theater. Ook Royal Mile en Edinburgh Castle liggen op 3 km afstand. Balfour Street Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Foot of The Walk Tram Stop is het 8 minuten wandelen.