Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket bevindt zich in West End, een wijk in Edinburgh, en ligt vlak bij een treinstation. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Edinburgh Playhouse Theater. Fervente shoppers kunnen terecht bij George Street en Princes Street. Ga naar Stadion Murrayfield om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Dierentuin van Edinburgh, een topattractie die je zeker niet mag missen. De centrale ligging van dit hotel is populair. Bekijk onze reisgids voor Edinburgh
Hotel met een chique stijl niet ver van Princes Street
Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket bevindt zich dicht bij Edinburgh Castle en Princes Street-tuinen en biedt een bar, een businesscentrum en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Vergaderruimtes, een lift en rookvrije accommodatie
Een bagageopslagruimte, een automaat en kranten in de lobby
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor de centrale ligging en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 282 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid en de grootte van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en badkuipen of douches
Flatscreentelevisies van 42 inch met kabelzenders
Reisbedjes, koffiezetapparaten/waterkokers en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Green Tourism. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (GBP 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: GBP 18 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Bar and Grill
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Gastendiensten
Turndownservice
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Luisterhulpmiddelen
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
5 etages
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer GBP 18 per persoon
Betaald parkeren: GBP 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Gasten die problemen hebben met traplopen, dienen vooraf contact op te nemen met deze accommodatie om een per lift bereikbare kamer te reserveren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket?
Vandaag, 20 sep. 2026, kost een verblijf bij Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket van één nacht voor twee volwassenen op 11 okt. 2026 min. € 192, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost GBP 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket?
Dit hotel ligt in West End, op 15 minuten wandelen van Princes Street, Princes Street-tuinen en George Street. Ook Royal Mile en Edinburgh Castle liggen op 2 km afstand. Haymarket Tram Station en Edinburgh Haymarket Station liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Leonardo Hotel Edinburgh Haymarket
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 628 van 1287 beoordelingen
10 - Uitstekend
628
Gastenscore: 8 - Goed. 388 van 1287 beoordelingen
8 - Goed
388
Gastenscore: 6 - Redelijk. 190 van 1287 beoordelingen
6 - Redelijk
190
Gastenscore: 4 - Matig. 56 van 1287 beoordelingen
4 - Matig
56
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 25 van 1287 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
25
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Peter
19 nov 2025
Dicht bij de TRAM van airport naar het hotel. En van hotel Edinburgh centrum. Kamers waren wel gehorig. Je huurde alles wat de buren aan het zeggen waren.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Youri
22 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern schoon hotel net buiten het centrum. Makkelijk te doen met de trein of auto.
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jan Wytze
14 jul 2024
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima verblijf. Kamer prima met goede klimaatbeheersing, prima bedden, ijskasten aanwezig.
Iets netter had gekund, maar zeker niet niet-schoon.
Ontbijt echt prima
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Subha
17 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room. Friendly staff
5 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jay
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robert
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family of 3
Great room and excellent staff
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Hawa
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely stay. Helpful staff and very clean.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
kursat Abidin
19 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to city center
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Mikael
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Kanonbra frukost
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Donna
6 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, spacious and decent beds
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pernille
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fint hotel og god beliggenhed, jeg gik til alt der er kun 25 min gang til slottet
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
22 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and staff was great.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
NOBUHIKO
14 sep 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
バスタブの栓が壊れていた。シャワーのガラス扉の仕舞いが悪く、床が水浸しになった。
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Michelle
31 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved this location. a 15 minute walk or so from the heart of Edinburgh. The rooms were well appointed. I travelled with my son and nephew, both over 20 and we needed somewhere to stay for two nights. This was one of the few locations which could accommodate us in one room.
The staff were super helpful and friendly. Definelly would stay there again.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rob
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was good, staff was attentive, good restaurants in area, overall good experience
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rosena
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel was excellent..could find no faults with it. In a good area & will definitely return.
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Cynthia
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a good stay at this hotel. The staff was friendly and the breakfast generous.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Elizabeth
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
staff very friendly and helpful. so nice to have a restaurant on the property after a long day. room was very nice - lots of space and storage space.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Jurairat
15 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rebeca
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tudo muito bom ,o café da manhã excelente
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Stephen
28 apr 2026
Positief: Netheid
A good average hotel to stay. Great location.
It’s a bit older than it looks in the pics but overall a good budget place.
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Anthony
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Reception and domestic staff were very friendly and helpful.