Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG in Stadtbezirk 6 bevindt zich bij een trein-/metrostation. Marina Düsseldorf en Düsseldorfer Golfclub zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Bolkerstraße en Düsseldorf Kerstmarkt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Merkur Spiel-Arena of PSD Bank Dome. Bekijk onze reisgids voor Düsseldorf
Düsseldorf International Airport (DUS) - 10 min. rijden
Restaurants
Le Minh Bistro
4 min. rijden
McDonald's
15 min. wandelen
NH Bar
2 min. rijden
Asia Food Kim Phi
4 min. rijden
Luciano’s Pizzeria
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een bar/lounge over een snackbar/deli en parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een 24-uurs receptie en een snelle incheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel is voorzien van een smart-tv met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een koffie/theemaker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een televisie.Wekelijkse schoonmaakservice.
Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG heeft 172 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke smart-tv van 43 inch heeft satellietzenders. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit aparthotel in Düsseldorf is wifi gratis. Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15,50 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Een bar/lounge
Eettafel
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv van 43 inch met satellietzenders
Werkplekken
Bureaustoel
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: EUR 25 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Mobiele toegangssleutel
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een dierentuin
Direct bij een trein-/metrostation
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
172 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je een tarief inclusief ontbijt hebt geboekt, krijg je ontbijt voor maximum 2 volwassenen die een kamer delen. Voor extra gasten is ontbijt verkrijgbaar tegen een toeslag.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 21 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15.5 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG?
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 78, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15.5 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG?
Dit aparthotel ligt in Stadtbezirk 6, op 5 km afstand van PSD Bank Dome, Rijn en Hofgarten. Ook Goethe-Museum en Kasteel Jaegerhof liggen op 5 km afstand. Tramhalte Haeselerstraße ligt op 11 minuten wandelen en naar Am Schein Tramhalte is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Candlewood Suites Dusseldorf Airport by IHG
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 112 beoordelingen
10 - Uitstekend
68
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 112 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 112 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 112 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 112 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
8/10 – Goed
A. I. M.
29 okt 2025
A. I. M.
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sarfaraaz
21 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The Niu Acora airport hotel
Very good hotel, floor heating in bathroom, airco in room, little kitchen with a few pots,pans and heat source. Coffeemaker and refrigerator. I personally found the bed a bit too soft.
The only minor point is transportation is only easy by car/taxi, otherwise public transportation is on a little distance.
Sarfaraaz
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Antonius
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer goed hotel
Zeer goed ontbijt. Vriendelijk personeel
Antonius
4 nachten verbleven in maart 2024
6/10 – Redelijk
Uwe
18 feb 2026
Uwe
5 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Marcus, Hannover
Zakenreiziger
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer sauber ; Personal nett und freundlich ; Parkmöglichkeiten nur in der kostenpflichtigen Tiefgarage ; Lüftungsanlage in Zimmer immer mit Grundrauschen.
Marcus
4 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Oliver
22 jan 2026
Oliver
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ilona
Reisde met familie
21 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Clean rooms and fully equipped kitchen nice staff and good location
Ilona
4 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Recep
30 nov 2025
Recep
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Valentina
27 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Valentina
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
John
Zakenreiziger
26 nov 2025
Positief: Netheid
Clean room and relatively quiet. I'd stay there again.
John
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Michael Juhl
25 nov 2025
Michael Juhl
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Jacob Eric
Zakenreiziger
23 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Jacob Eric
1 nacht verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Mikael
Zakenreiziger
20 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Hårda sängar och ingen riktig mat (middag). Långt ifrån allt.
Annars rent och fint.
Inget wifi på 2 dygn.
Mikael
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Kouassi Yao Emile
5 nov 2025
Kouassi Yao Emile
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Cynthia
Reisde met familie
4 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean. Comfortable beds, good staff
Cynthia
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Tufan
2 nov 2025
Tufan
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
John
Zakenreiziger
20 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and well-maintained property. Friendly and professional service from the front desk team - especially Andrei Vasile, who was very attentive and accommodating.
John
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mohammad
Zakenreiziger
17 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I good staying option but very poor eating options in the hotel and around
Mohammad
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Greg
13 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Greg
4 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
SHOJI
Zakenreiziger, Reisde met partner
9 okt 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten