Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Refugio tornasol apartment near downtown Duitama

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 48
20 apr - 21 apr
Kaart
Duitama, Boyacá

In de buurt

  • Innovo Plaza Duitama
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Plaza de los Libertadores
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kathedraal van Duitama
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Pueblito Boyacense
    8 min. rijden - 3.2 km
  • Sochagota Meer
    41 min. rijden - 19.4 km

Restaurants

  • El Jarro
    8 min. wandelen
  • Titanic Terraza Lounge
    11 min. wandelen
  • Trigos Gourmet
    10 min. wandelen
  • Vino y Tinto
    11 min. wandelen
  • Pizza Nostra Duitama
    12 min. wandelen

Over deze accommodatie

Refugio tornasol apartment near downtown Duitama

Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
  • Badkuipen of douches en zeep

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 225310

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.