Geheel appartement

Villa Ragusa Palace-Funjestra

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Villa Ragusa Palace-Funjestra

Comfort appartement, Meerdere bedden | Woonruimte | Flatscreentelevisie
Comfort appartement, Meerdere bedden | Geluiddichte muren, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Flatscreentelevisie
Terras
Exterieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

Max. aantal: 452 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Villa Ragusa Palace-Funjestra

Dit rookvrije appartement beschikt over hulp bij uitstappen/tickets en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Dit appartement heeft gratis wifi. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Een flatscreentelevisie, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Terras
  • Tuinmeubels

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Geen huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Geluiddichte muren

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Ragusa Palace-Funjestra Apartment Dubrovnik
Ragusa Funjestra Dubrovnik
Villa Ragusa Palace-Funjestra Apartment
Villa Ragusa Palace-Funjestra Dubrovnik
Villa Ragusa Palace-Funjestra Apartment Dubrovnik
Villa Ragusa Palace-Funjestra Apartment
Villa Ragusa Palace-Funjestra Dubrovnik
Apartment Villa Ragusa Palace-Funjestra Dubrovnik
Dubrovnik Villa Ragusa Palace-Funjestra Apartment
Apartment Villa Ragusa Palace-Funjestra
Ragusa Funjestra Dubrovnik

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Dubrovnik. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Banje en Strand Lapad. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gornji Kono
Meer appartementen in Gornji Kono
Kaart
Zrinsko-frankopanska 14b, Dubrovnik, 20000

In de buurt

  • Dubrovnik - Zuid-Dalmatië bevat een kuststadje en algemene kustgezichten en ook een klein groepje mensen
    Muren van Dubrovnik
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Pilepoort toont historische architectuur en kasteel of paleis
    Pilepoort
    4 min. wandelen - 0.3 km
  • Stradun inclusief historische architectuur, een kerk of kathedraal en een stad
    Stradun
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Haven van de Oude Stad
    Haven van de Oude Stad
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Kathedraal Dubrovnik bevat historische architectuur, straten en een kerk of kathedraal
    Kathedraal Dubrovnik
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Dubravka
    8 min. wandelen
  • Cafe Festival
    9 min. wandelen
  • Hard Rock Cafe Dubrovnik
    8 min. wandelen
  • Orhan
    9 min. wandelen
  • Nautika Restaurant
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Ragusa Palace-Funjestra?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Villa Ragusa Palace-Funjestra inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Ragusa Palace-Funjestra uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Villa Ragusa Palace-Funjestra een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.

Waar staat Villa Ragusa Palace-Funjestra?

Dit appartement ligt in het centrum van Dubrovnik, op 2 km afstand van Pilepoort en Strand van Banje. Ook Kabelbaan van Dubrovnik en Buza Gate liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Villa Ragusa Palace-Funjestra

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Sarah

Positief: Netheid, comfort kamer

Gorgeous

The property was amazing, clean and comfy with a beuetiful view overlooking the old town.
7 nachten verbleven in april 2024