Geheel appartement
Villa Katarina 2
Appartement met een seizoensgebonden buitenzwembad, op 7 minuten stappen van Strand Lapad
Fotogalerie voor Villa Katarina 2





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven
Alle foto's voor Deluxe appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op zee laden

Deluxe appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Alle foto's voor Premier appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op zee laden

Premier appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op zee
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Alle foto's voor Appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op zee (Supreme) laden

Appartement, 1 slaapkamer, balkon, uitzicht op zee (Supreme)
Hoogtepunten
Een balkon
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Airconditioning
Verwarming
Keuken
Een koelkast
Flatscreentelevisie
Misschien vind je dit ook leuk

Hotel Komodor
Lapad
- Zwembad
- Ontbijt inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
7.8 van 10, Goed, 730 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Petra Svacica 3, Dubrovnik, 20000
Over deze accommodatie
Gelijkaardige accommodaties

Villa Katarina 3
Villa Katarina 3
- Zwembad
- Keuken
- Droogkast
- Gratis wifi
7.8 van 10, Goed, 8 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40.00 per voertuig (enkele reis)
- Toeslag voor late check-in: EUR 50.00 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Katarina 2 Apartment Dubrovnik
Villa Katarina 2 Dubrovnik
Villa Katarina 2 Apartment
Villa Katarina 2 Dubrovnik
Villa Katarina 2 Apartment Dubrovnik



