Hotel Supetar Cavtat ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand in Konavle. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Banje en Strand Lapad. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cavtat
Obala A. Starcevica 27, Cavtat, Konavle, 20210
In de buurt
Kerk van Onze Lieve Vrouwe van de Sneeuw
1 min. wandelen - 0.0 km
Racic-mausoleum
3 min. wandelen - 0.2 km
Beach Rat
4 min. wandelen - 0.3 km
Huis van Bukovac en Galerie
5 min. wandelen - 0.5 km
Haven van Cavtat
7 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Dubrovnik (DBV) - 15 min. rijden
Restaurants
Dalmatino
6 min. wandelen
Ivan
6 min. wandelen
Caffe bar Amor
3 min. wandelen
Bugenvila
2 min. wandelen
Caffe Zino
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Supetar Cavtat
Hotel met een luxe stijl vlak bij de luchthaven, verbouwd in 2022
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een tuin en een wasserij bij Hotel Supetar Cavtat. Avontuurlijke reizigers kunnen waterskiën bij dit hotel.
Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van 2 bars.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Toegang tot een buitenzwembad in de buurt
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, toegang tot een binnenzwembad in de buurt en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Rookvrije accommodatie, een lift en conciërgeservice
Meertalig personeel, een 24-uurs receptie en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met 24-uurs roomservice en laptopwerkplekken, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met regendouches en milieuvriendelijk toiletgerief
(kleer)kasten, waterkokers en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 1 kilometer van de accommodatie
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 10.30 uur
2 bars/lounges
Een restaurant
Dingen om te doen
Binnenzwembad (toegang voor gasten)
Buitenzwembad (toegang voor gasten)
Waterskiën
Watersportuitrusting
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Toegang tot binnenzwembad in de buurt
Toegang tot buitenzwembad in de buurt
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Aan de baai
Tuin
Spa
Massages in de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
4 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
De volledige accommodatie is gerenoveerd in juli 2022
Gebouwd in 1920
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Mediterrane architectuur
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Bureaustoel
Elektrische adapters
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in een autovrije zone en is alleen te voet of per shuttleservice van de accommodatie bereikbaar. Je kunt 1 km verderop parkeren bij Hotel Croatia, Frankopanska 10. Er is een gratis shuttleservice van Hotel Croatia naar de accommodatie beschikbaar.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 28 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Supetar
Hotel Supetar Cavtat
Supetar Cavtat
Supetar Hotel
Hotel Supetar Cavtat Hotel
Hotel Supetar Cavtat Konavle
Hotel Supetar Cavtat Hotel Konavle
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Supetar Cavtat over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Supetar Cavtat?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Supetar Cavtat van één nacht voor twee volwassenen op 18 apr. 2026 min. € 304, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Supetar Cavtat?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Hotel Supetar Cavtat inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Supetar Cavtat uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Supetar Cavtat een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 28 per voertuig.
Waar staat Hotel Supetar Cavtat?
Dit luxe hotel ligt vlak bij de luchthaven, vlak bij Kerk van Onze Lieve Vrouwe van de Sneeuw en Racic-mausoleum. Ook Paleis van de Rector en Sint-Nicolaaskerk liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Supetar Cavtat
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 50 van 51 beoordelingen
10 - Uitstekend
50
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 51 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 51 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 51 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 51 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
steve
16 nov 2025
steve
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mary
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We were moved last minute to a sister property, Hotel Excelsior, due to end of season maintenance. The staff was lovely and very helpful with the details of the change. We were upgraded with a beautiful, seafront room and greeted with a bottle of wine and tray of sweets. While unexpected, we had a terrific stay and loved Excelsior and hope to be back to stay again!
Mary
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
STIRLING
Reisde met partner
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
From the moment we arrived at the Hotel Supetar, the entire staff were extremely friendly and helpful, the hotel is tastefully decorated throughout, everything in pristine condition, we were especially impressed with our room, lovely views of the bay, plenty of space and a great bathroom, that came with everything you could possibly need. We enjoyed breakfast, a very good selection at the buffet of fresh fruit, meats, bread cakes etc, complemented by a comprehensive selection of dishes from the hot menu, served by the excellent staff, when we next visit Cavtat we would definitely stay at the Hotel Supetar
STIRLING
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Heinz
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Das Frühstück war von guter Qualität. Das Personal war sehr freundlich und hilfsbereit.
Heinz
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Nick
Reisde met partner
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel with attention to detail on decor, food and service that sets it apart.
Nick
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
John
Reisde met partner
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel especially the staff who are so friendly and helpful
Would love to return one day to this beautiful hotel and beautiful Cavtat
John
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Samantha
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wow! What an amazing stay. From the moment we stepped through the door the service was wonderful. Our receptionist (very annoyed I’ve forgotten her name) was so welcoming and helpful that we knew we were in for the perfect holiday. We landed early so she invited us to have breakfast on the beautiful terrace. We have been lucky enough to stay in many nice hotels thanks to being a travel journalist but this one is right up there with the service being thoughtful, professional and genuine. While our room didn’t have a sea view or a balcony everything else about it was ideal from the delicious soft sheets, comfy bed and being scrupulously clean. A bottle of bubbly for our 10th wedding anniversary was a generous touch. Can’t wait to go back. PS so glad we booked here rather than Dubrovnik as it is so peaceful and relaxed and only 10 mins from the airport
Samantha
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Kay, Sheffield
Reisde met partner
17 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything about our stay was wonderful. Beautifully renovated and decorated property, all immaculately clean. The staff were lovely and nothing was too much trouble. Fantastic breakfast.
Kay
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Caroline
Reisde met partner
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved it!
Caroline
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Douglas
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Douglas
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Craig, Helsingborg
Reisde met familie en kleine kinderen
24 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was our second stay at Hotel Supetar in Cavtat—after visiting last summer, our daughters insisted we return this summer. We had another wonderful experience: the staff were exceptionally kind and attentive, the rooms comfortable and spotlessly clean, and the breakfast and meals at the hotel remain better than any along the harbor. The small pool area is perfectly maintained, with comfy chairs and umbrellas, and the hotel’s prime location puts you within walking distance of shops and restaurants and scenic waterfront walks. We also enjoyed the hotel’s new bar next door, a great spot for a pre-dinner drink. Between relaxing at the hotel, island hopping, and snorkelling around Cavtat, it was a memorable and enjoyable stay for our whole family.
Craig
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jayne
14 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stunning hotel in a stunning location. Comfy beds and excellent attentive staff
Jayne
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Amanda
Reisde met partner
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What can I say that would do Hotel Supetar justice.
I booked this property based on previous reviews. All 10/10, I couldn’t refute that.
From the moment we arrived we were treated like we were the only guests. It was exceptionally warm the day we arrived and were given a cold hand towel to cool off, as well as a refreshing lemon drink.
This set the scene for the week. The staff were just amazing, helpful, friendly and nothing a bother. I don’t like singling out as all were fantastic, however Ante we got to know a little. He like the rest of the staff work so hard to make a holiday environment that is so precious to many of us who work all year and enjoy getting away for a break.
The hotel is impeccably run in what is such a relaxed atmosphere for guests. The breakfast was sooooo good, a huge selection of fresh fruit, breads, cheese etc etc with a cooked breakfast of choice, coffee and specially made fruit drinks.
We don’t often return to the same place but Hotel Supetar we will.
Thank you to all the staff.
Amanda
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
sarah elizabeth jane
Reisde met een groep
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel in every respect. Staff, rooms, all faultless.
sarah elizabeth jane
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Catherine, Fairfield
21 jul 2025
Catherine
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alexander
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alexander
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Melina
Reisde met familie
26 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Melina
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Eerik
Reisde met partner
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Luxury service in reception and in restaurant. Really nice rooms. Cleaning twice a day, compimentary snacks and drinks every day.
I recommend this hotel ❤️❤️❤️
Eerik
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Carter
Reisde met familie
8 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Carter
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Aida
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aida
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
thuy
28 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Room had no view, otherwise nice stay- liked the heated pool- was too chilly for outdoor swimming
thuy
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
NATASHA
8 okt 2024
NATASHA
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
J
7 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top notch hotel
Everything was excellent, wouldn’t have changed a thing, a lovely experience from start to finish.
J
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Jon
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer