Hotel met een chique stijl niet ver van Strand Lapad
Vlak bij Hotel Lapad vind je Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Gasten genieten hier van een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant Restran serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een tuin en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Zwembad
Spa
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 273
€ 273
inclusief belastingen en toeslagen
4 aug - 5 aug
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Lapad bevindt zich in Lapad, een wijk in Dubrovnik, en ligt aan het water. Pilepoort en Muren van Dubrovnik zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Copacabana-strand. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Kajakken, parasailing en zeilen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
Lapadska obala 37, Dubrovnik, 20 000
In de buurt
Poluotok Lapad
2 min. wandelen - 0.2 km
Strand Lapad
14 min. wandelen - 1.2 km
Copacabana-strand
4 min. rijden - 1.9 km
Haven van Gruz
4 min. rijden - 2.6 km
Universiteit van Dubrovnik
8 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Dubrovnik (DBV) - 39 min. rijden
Restaurants
Dubrovnik Beer Company (Dubrovačka Pivovara)
3 min. rijden
Restaraunt in hotel Lapad
2 min. wandelen
Orsan Restaurant
5 min. wandelen
Shelby Bar And Bites
3 min. wandelen
CANTINA MEXICANA CHIHUAHUA
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Lapad
Hotel met een chique stijl niet ver van Strand Lapad
Vlak bij Hotel Lapad vind je Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Gasten genieten hier van een poolbar, een terras en een koffiebar/café. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant Restran serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een tuin en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Bagageopslagruimte, een automaat en een feestzaal
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, hulp bij uitstappen/tickets en huwelijksservices
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, het zwembad en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 163 kamers zijn individueel ingericht en hebben leuke voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met regendouches en badkuipen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
Gratis kinderbedden, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Travelife, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: EUR 14 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Restran
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Buitenzwembad
Extra bed (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan de baai
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Spa
Massage
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Luisterhulpmiddelen
Noodtrekkoord in badkamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
2 gebouwen
8 etages
Beleid voor afvalrecycling
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Feestruimte
Gebouwd in 1984
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ramen met dubbelglas
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Victoriaanse architectuur
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Individueel ingericht
Kluis
Ledverlichting
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Telefoon
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 04 november tot 17 maart.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 14 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 55 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren: EUR 10.00 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Lapad over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Lapad?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Lapad van één nacht voor twee volwassenen op 4 aug. 2026 min. € 273, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Lapad?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Lapad inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Lapad uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Lapad een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 55 per voertuig.
Waar staat Hotel Lapad?
Dit hotel ligt in Lapad, op 15 minuten wandelen van Luka Gruz en Strand Lapad. Ook Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Lapad
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,4
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 635 van 1013 beoordelingen
10 - Uitstekend
635
Gastenscore: 8 - Goed. 299 van 1013 beoordelingen
8 - Goed
299
Gastenscore: 6 - Redelijk. 46 van 1013 beoordelingen
6 - Redelijk
46
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 1013 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 1013 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tosca
24 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn hotel, voor ons slechts als aankomst. Mooie upgrade naar een ruime kamer.
Tosca
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Silke
8 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Locatie was super. De medewerkers waren ontzettend vriendelijk en deden er alles aan om ons verblijf zo goed mogelijk te laten verlopen. Het hotel is schoon en netjes en het zwembad is heerlijk. Er zijn leuke restaurantjes in de buurt van het hotel aan het water. Oude stad makkelijk bereikbaar met de bus (lijn 6). Bushalte is dicht bij hotel (Nicola Teslastraat). Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf.
Silke
4 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely room, stunning views and a wonderful breakfast. Really close to lots of bars, restaurants and shops, and just a 10 minute bus/taxi into the Old Town.
Laura
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Emilio
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Emilio
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dana
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely location close to the water and delicious restaurants!
Dana
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jesús
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
All perfect!
Jesús
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Amy
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the location and the outdoor pool. The staff was very curteous and helpful
Amy
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rodrigo
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very historical building and so well located .
With the incredible view of the whole marina .
Rodrigo
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philip
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We enjoyed our time at Hotel Lapad. It is well located and just a 30 minute walk to Dubrovnik Old Town and a short walk to the Lapad strip. There are great views of the harbour and the cruise ships arriving.
Philip
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kevin
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible breakfast buffet. Staff is amazing. Great restaurant scene too.
kevin
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rebecca
13 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very clean and quiet. The breakfast was excellent and the staff were very helpful. Great location by the marina and a short walk to the bus stop. 10 minute walk over the hill to swimming in the Adriatic. I would definitely recommend this hotel and would stay again!
Rebecca
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karen
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel - would return. Helpful staff.
Karen
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jana
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful property! Had a great experience!
Jana
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eyal
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We got a nice marina view room on the top floor, their pool looks nice but situated at the front of the property with direct access from the street that is a bit weird. Location of the hotel is great.
Eyal
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Josee
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Agréable et tranquille. Détente à la piscine. Excellent petit déjeuner
Josee
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dorothy
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mario and Goran at the front desk were very helpful. Beautiful room with marina view. Fabulous breakfast buffet.
Dorothy
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kristene
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
In a quieter area away from the crowds
Kristene
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Janice
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were nice but small. The hotel breakfast was 5 star quality. The staff friendly and very helpful. The series of elevators you get to room was a bit convoluted and time consuming. The pool area was clean and beautiful. The shower pressure was weak for a nice hotel. Overall very enjoyable stay.
Janice
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sharon
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I chose this hotel because it is near the ferry port but enjoyed it and would stay here again. It had excellent bar food, a large outdoor pool, good outdoor entertainment while still keeping rooms very quiet and a more local, friendly feel than some of the more traditional fancier hotels. The staff was very helpful. My room was spacious and the bathroom had two sinks, a large bathtub and a separate shower stall. It is a bit outside the old town tourist center. The breakfast buffet had a lot of choices and the food was good but not special.
Sharon
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ana
4 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
My husband and I truly enjoyed our recent stay at the Lapad Hotel. The room was spacious and clean, the bed was very comfortable. The staff was extremely helpful and nice. We also really liked the breakfasts (one of the best hotel breakfast we have had!). The pool area was delightful, relaxing and peaceful. The bar/restaurant by the pool was also fantastic. The location was a little far from the Old Town (about a 30 minutes walk), but the access by bus or Uber was great. So, this did not bother us at all. We also enjoyed several great restaurants nearby. We fully recommend this hotel!
Ana
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mohamed
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Mohamed
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacqueline
22 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and helpful staff
Jacqueline
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ka Lai Doris
9 jun 2026
Positief: Netheid
The room was clean but no space for opening the suitcases. Air conditioning was temperamental. Breakfast was good though. Not too close to old town where the main attractions are, but buses run regularly, once you figure out which bus stop is which.
Ka Lai Doris
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel just outside the busy old town of Dubrovnik in Lapad . Dubrovnik is easy to get to via bus or taxi and only 30 minutes from Cavtat which is a lovely little town worth a visit. The hotel room was comfortable and quiet with good air con. The bedding and towels were changed daily and the internet was good, breakfast is plentiful and varied. There is a lovely pool which we didn’t use as visited early May. Would stay definitely stay again.
David
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Esa
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten