Geheel appartement

Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2

2.5-sterrenaccommodatie
Appartement met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Veerboothaven van Dubrovnik

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2

Buiten dineren
1 slaapkamer
Dineren

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Parkeren inbegrepen

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2 ligt in Dubrovnik. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Lapad en Strand van Banje. Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik en Aquarium van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard.
Kaart
Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva

In de buurt

  • Strand Lapad - 18 min. wandelen - 1.6 km
  • Veerboothaven van Dubrovnik - 3 min. rijden - 1.9 km
  • Haven van Gruz - 3 min. rijden - 1.9 km
  • Pilepoort - 4 min. rijden - 2.6 km
  • Strand van Banje - 5 min. rijden - 3.3 km

Lokaal vervoer

  • Dubrovnik (DBV) - 32 min. rijden

Restaurants

  • ‪Taj Mahal - ‬8 min. wandelen
  • ‪Amici Cafe-Bistro - ‬13 min. wandelen
  • ‪Jack's burger and beer - ‬10 min. wandelen
  • ‪Mezzanave - ‬15 min. wandelen
  • ‪Marangun - ‬11 min. wandelen

Over deze accommodatie

Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2

Appartement vlak bij Veerboothaven van Dubrovnik
Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2 ligt in de buurt van Haven van Gruz en Strand Lapad en heeft veel te bieden.
Andere voordelen van dit appartement zijn:
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2 bieden volop comfort dankzij airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
  • 2 badkamers met douches en haardrogers
  • Balkons, koelkasten en kookplaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Minimale leeftijd om in te checken: 21

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2 Apartment
Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2 Dubrovnik

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2 voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Waar staat Apartments Briest - Studio Apartment With Balcony A2?

Dit appartement in Dubrovnik ligt op 2 km afstand van Luka Gruz, Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik. Strand Lapad ligt op 1,9 km.