55 & 54 Stairs Apartments bevindt zich in Ploce, een wijk in Dubrovnik, en ligt vlak bij het vlonderpad. Haven van Gruz en Veerboothaven van Dubrovnik zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Banje en Strand Lapad. Aquarium van Dubrovnik en Natuurhistorisch Museum van Dubrovnik zijn ook een bezoek waard. Je batterij opladen of een frisse neus halen, in deze buurt kan het allebei. Kies voor een bezoek aan een kuuroord/spa om te ontspannen en voor paardrijden om je in te spannen. Bekijk onze reisgids voor Dubrovnik
29 Ul. Kralja Petra Krešimira IV., Dubrovnik, Dubrovacko-neretvanska županija, 20000
In de buurt
Strand van Banje
2 min. wandelen - 0.2 km
Haven van de Oude Stad
3 min. wandelen - 0.3 km
Muren van Dubrovnik
5 min. wandelen - 0.5 km
Kathedraal Dubrovnik
8 min. wandelen - 0.7 km
Pilepoort
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Dubrovnik (DBV) - 22 min. rijden
Restaurants
Poklisar
9 min. wandelen
Restaurant Gradska Kavana
9 min. wandelen
Gradska kavana
9 min. wandelen
Brunch and Bar Cele
9 min. wandelen
Port 22
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
55 & 54 Stairs Apartments
Dit rookvrije appartement beschikt naast hulp bij uitstappen/tickets over meertalig personeel. Elk appartement biedt een wasmachine en een zitruimte, plus gratis wifi en een lcd-televisie met digitale zenders. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een gemeubileerd balkon of terras en luxe beddengoed.
55 & 54 Stairs Apartments heeft 2 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben bureaus en eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Je kunt gebruikmaken van een koelkast en een microgolfoven op de kamer. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Dubrovnik is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke lcd-televisie van 104 cm heeft premium digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kruiden
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Lcd-tv van 104 cm met premium digitale zenders
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Terras
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Wasserette in de omgeving
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: EUR 35 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Hendels als deurklinken
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Meertalig personeel
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een spa
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
2 units
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Onderling verbonden units beschikbaar
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in januari, februari, maart, november en december gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 35 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.85 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.93 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (voor maximum 7 personen)
Toeslag voor huisdieren: EUR 35 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 55 & 54 Stairs Apartments?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij 55 & 54 Stairs Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij 55 & 54 Stairs Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt 55 & 54 Stairs Apartments een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat 55 & 54 Stairs Apartments?
Dit appartement ligt in Ploce, op 15 minuten wandelen van Strand van Banje en Pilepoort. Ook Haven van Gruz en Strand Lapad liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over 55 & 54 Stairs Apartments
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 17 beoordelingen
10 - Uitstekend
16
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 17 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 17 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 17 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 17 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
emilie
4 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Excellent accueil de la propriétaire, à l écoute . Logement proche de la vieille ville . Supérette à proximité. Parfait
emilie
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
julia
11 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Whole apartment was so well equiped and very clean, (even provided washing powder for washing machine. ) It was very comfortable and well located. Transferes that was arranged through them were on time with polite and helpful drivers. Could not fault this place.
Thank you for helping make our stay in dubrovnik so enjoyable.
julia
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
12 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great view, facilities, provisions and condition. Recommended.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julie
18 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fantastic location Dubrovnik is certainly beautiful and this location is in the heart of it. We found a wonderful restaurant just down some steps from the apartment and it was amazing. The apartment had everything we could have needed but why cook when surrounded by such amazing places and you’re on holidays. I appreciated the attention to detail they had for us and also suggesting tours for our stay. Thank you it was lovely
Julie
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruno
8 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
The appartement is wonderful. Very well placed.
The only disappointment was the agency managing it: they did not show up at our arrival despite
Bruno
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aoife
6 jun 2023
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Fabulous apartment and close to the town.
The apartment was fabulous and very close to the old town Dubrovnik and the Banje beach. Host was very friendly, nice and gave us great suggestions for restaurants.
There's not many steps leading up to the apartment.
Aoife
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mary
23 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
This apartment was lovely. It was a short walk from the old town but there were views from the balcony. It was clean, spacious and comfortable and had a washing machine and small kitchen area. But there are 54 stairs as the name advises. Not too many and it is hard to avoid stairs anywhere in Dubrovnik.
Mary
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rosita
25 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We absolutely loved our stay! The place is so beautiful and offers a stunning view of the town. It’s in a perfect location—just a short walk to Banje Beach, Pile Gate, and the cable car.
We stayed in a spacious studio setup that felt very comfortable and homey. The mini kitchen was fully equipped with all the essentials—utensils, pots, pans, and even a mini washer, which was super convenient. Everything was clean, well-maintained, and thoughtfully arranged.
Highly recommended for anyone visiting the area! On the side note, please consider that this property has a lot of stairs.
Rosita
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ruth
28 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely property, an easy walk up the hill from the old town. Met by Nikola who hung around despite the flight being late. He showed us around and was great communication. Beautiful views from large terrace. Flat had everything we needed and more. The only tiny alteration i'd make if it was mine would be a slighty raised decking area so you could still soak up the view when seated.
Ruth
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erin
10 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
My husband and I traveled to Dubrovnik for the first time with our two children ages 6 & 9! We absolutely loved our stay at 55 & 54 stairs apartments! Make sure you don’t underestimate the amount of stairs required to stay here, but we were prepared based on previous reviews. Don’t let the stairs deter you if you can manage them! The view does not disappoint!! Everything you could need is within minutes away, including the beach & Old town!! On the morning we were leaving, I asked at the last minute for a late check-out and they accommodated us staying even later than I asked, until our Uber was picking us up for the airport! Thank you for the wonderful hospitality!
Erin
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
13 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
What an amazing property and wonderful hosts! So much more than we anticipated. Highly recommend. A\C was great. Living room and balcony were awesome. Close proximity to all things Dubrovnik!
I will say that the booking company @pluratravel that the owner uses is terrible at communicating. We were left at the airport without a driver that was supposed to be arranged. That cost us a €60 ride. Then to try and make up for their mistake they offered us a “free” transfer to the airport. Since we were not flying out of Dubrovnik we asked for a transfer to the ferry port. ZERO response. @pluratravel you have a lot to learn about customer service.
John
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vidit
15 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great house with amazing balcony
Vidit
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rafina
21 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
I liked the closeness to Old Town, safe and quiet, had everything we needed in the apartment (kitchen, bathroom essentials), lovely views. Highly recommend.
There was nothing we didn’t like - no complaints.
Rafina
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
takayuki
6 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
takayuki
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacqueline
6 mei 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Jacqueline
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anna-Lena
15 apr 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie