Geheel appartement

Kennedy Towers - Burj Daman

Appartement met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Dubai Mall

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Appartement, 1 slaapkamer

Hoogtepunten

Gemeubileerd balkon
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Televisie
Wasmachine
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Appartement, 2 slaapkamers

Hoogtepunten

Gemeubileerd balkon
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Televisie
Wasmachine
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
  • 140 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kennedy Towers - Burj Daman ligt in Zabeel, een wijk in Dubai. Dubai Cruise Terminal en Haven van Rashid zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Dubai Mall en Stadswandeling. Dubai Aquarium & Underwater Zoo en Wild Wadi Water Park mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Dubai
Meer appartementen in Dubai
Kaart
Burj Daman, DIFC, Dubai

In de buurt

  • Dubai World Trade Centre
    Dubai World Trade Centre
    18 min. wandelen - 1.5 km
  • Dubai Mall featuring interior views, shopping and signage
    Dubai Mall
    1 min. rijden - 1.3 km
  • Dubai Aquarium & Underwater Zoo
    Dubai Aquarium & Underwater Zoo
    2 min. rijden - 1.7 km
  • Burj Khalifa
    Burj Khalifa
    2 min. rijden - 1.7 km
  • Museum van de Toekomst
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Emirates Towers - 14 min. wandelen
  • Dubai (DXB-Dubai Intl.) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Orijins
    5 min. wandelen
  • Luna Sky Bar
    5 min. wandelen
  • LPM Restaurant & Bar
    5 min. wandelen
  • Bar Des Prés
    10 min. wandelen
  • Il Gattopardo
    10 min. wandelen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Kennedy Towers - Burj Daman

Appartement met gratis parkeerplaatsen, in de buurt van Dubai Mall
Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over gratis parking. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Maak na een lange dag gebruik van je televisie met satellietzenders. Daarnaast geniet je van voorzieningen zoals gratis wifi en een wasmachine. Wekelijkse schoonmaakservice.
Elke kamer met airconditioning in Kennedy Towers - Burj Daman is voorzien van een kluis en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven. Elke badkamer is voorzien van een douche en gratis toiletartikelen.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Er is een televisie met satellietzenders. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.

Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Buiten

  • Gemeubileerd balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen
  • Wekelijkse huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je kunt de aanbetaling per creditcard betalen. Deze dient ten tijde van de boeking te worden voldaan. Betaling voor de rest van het verblijf wordt 7 dagen voor aankomst in rekening gebracht op je creditcard. Je ontvangt via e-mail van de accommodatie een formulier voor creditcardautorisatie. Het autorisatieformulier dient te worden ingevuld en vóór aankomst te worden teruggezonden naar de accommodatie. Je dient 72 uur voor aankomst een kopie van je door de overheid uitgegeven identiteitsbewijs of paspoort naar de accommodatie te e-mailen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: AED 3000.00 per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: AED 10.00 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft een toeristenbelasting die je aan de accommodatie dient te betalen. De belasting bedraagt AED 10.00 per nacht voor de eerste kamer en stijgt met AED 10.00 per nacht voor elke extra kamer.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Kennedy Towers Burj Daman Apartment Dubai
Kennedy Towers Burj Daman Apartment
Kennedy Towers Burj Daman Dubai
Kennedy Towers Burj Daman
Kennedy Towers Burj Daman
Kennedy Towers - Burj Daman Dubai
Kennedy Towers - Burj Daman Apartment
Kennedy Towers - Burj Daman Apartment Dubai

Veelgestelde vragen

Beschikt Kennedy Towers - Burj Daman over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Kennedy Towers - Burj Daman?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Kennedy Towers - Burj Daman inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Kennedy Towers - Burj Daman uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Kennedy Towers - Burj Daman?

Dit appartement ligt in Zabeel, op 2 km afstand van Boulevard at Emirates Towers, Dubai World Trade Centre en Dubai Mall. Burj Khalifa ligt op 2,1 km. Station Emirates Towers ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Financial Centre is het 16 minuten wandelen.