Geheel appartement
Gorgeous 2 Bed in Cyan Beach Residence
Dit appartement in Sharjah is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Gorgeous 2 Bed in Cyan Beach Residence





Geheel appartement
104 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

1-bedroom apartment with AC, WiFi inclosed to beach Alkhan and Dubai
1-bedroom apartment with AC, WiFi inclosed to beach Alkhan and Dubai
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
De prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
14 feb - 15 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor hoge kinderstoel: AED 11.12 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
684499
Over deze buurt
dit appartement ligt in Al Khan, een wijk in Sharjah. Dubai Cruise Terminal en Haven van Rashid zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Dubai Mall en City Centre Deira. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al-Maktoum-stadion of Sharjah Cricket Stadium.

Sharjah
In de buurt
- Expo Centre Sharjah - 20 min. wandelen - 1.7 km
- Safeer Mall - 4 min. rijden - 3.8 km
- Dubai Cruise Terminal - 16 min. rijden - 14.5 km
- Dubai Mall - 20 min. rijden - 21.0 km
- Burj Khalifa - 20 min. rijden - 21.3 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- starbucks - 18 min. wandelen
- Tarboush Restaurant - مطعم طربوش - 4 min. rijden
- كافتيريا شباب الخان - 6 min. rijden
- Baitna Cafe - 2 min. rijden
- McDonald’s - 6 min. rijden








