HOTEL VALLEE DES PRINCES ligt in Akwa II, een wijk in Douala. Bezoek La Nouvelle Liberte en Kathedraal van Sint Petrus en Sint Paulus, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Ecomarché en Douala Grand Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade de la Réunification of Japoma Sportcomplex.
BOULEVARD DE LA REPUBLIQUE, 2428, Douala, Littoral Region, 00000
In de buurt
La Nouvelle Liberte
1 min. rijden - 1.3 km
Ecomarché
3 min. rijden - 2.0 km
Haven van Douala
5 min. rijden - 5.0 km
Douala Grand Mall
7 min. rijden - 7.6 km
Japoma Sportcomplex
21 min. rijden - 24.2 km
Lokaal vervoer
Douala (DLA-Internationale luchthaven Douala) - 22 min. rijden
Restaurants
La Finale
16 min. wandelen
La Kora Restaurant
13 min. wandelen
Café De France
18 min. wandelen
SUN CITY
17 min. wandelen
La Fourchette
18 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL VALLEE DES PRINCES
Hotel in Akwa II
Bij HOTEL VALLEE DES PRINCES zijn er de volgende voorzieningen: dagelijks een gratis receptie, een wasserij en een bar. Naast een restaurant, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
De 101 kamers bieden veel comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL VALLEE DES PRINCES?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL VALLEE DES PRINCES?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij HOTEL VALLEE DES PRINCES van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 83, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL VALLEE DES PRINCES inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.30 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL VALLEE DES PRINCES uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL VALLEE DES PRINCES?
Dit hotel ligt in Akwa II, op 2 km afstand van La Nouvelle Liberte, Stade de la Réunification en Ecomarché. Ook Kathedraal van Sint Petrus en Sint Paulus en Espace Doual'art liggen op 5 km afstand.