Appartementen in Dörnick

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Over twee weken
Over twee maanden
Over drie maanden
Over vier maanden

Onze beste keuzes voor appartementen in Dörnick

9.6 van 10, Uitzonderlijk, (17 beoordelingen)
'Schön eingerichtete Wohnung. Uns hat es an nichts gefehlt. Super netter Kontakt. Wir kommen gern wieder!'
Duitsland
Tanja O.
De prijs is € 173
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Apartment 'Time 2 Sea' with Shared Garden, Balcony and Wi-Fi

Appartement in Wangels

Haus Stern
8.6 van 10, Uitstekend, (246 beoordelingen)
'animal friendly appartement in countryside.With playgarden for children, to the highest German standards'
Nederland
Michiel
De prijs is € 68
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Haus Stern

Appartement in Malente

Immenhagen
De prijs is € 222
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Immenhagen

Appartement in Russee - Hammer

Ferienwohnung Family Basic in Kiel
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (54 beoordelingen)
'Als overnachtingsadres op weg naar de boot naar Oslo een keurige plek. Jammer dat er geen koffiezetapparaat was.'
Nederland
Judith R.
De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Ferienwohnung Family Basic in Kiel
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (29 beoordelingen)
'Super schön. Die Lage ist ein Traum. Sehr nette Anwohner. Ein sehr schönes Apartment '
Duitsland
Nuray K.
De prijs is € 153
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Quietly located vacation apartment Mundt

Appartement in Laboe

Vacation apartment Nautic W08
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (3 beoordelingen)
De prijs is € 129
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Nautic W08

Appartement in Neustadt in Holstein

Befeld, Fewo Ostseegarten - Befeld, Susanne
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (27 beoordelingen)
'Alles schön gerne wieder '
Duitsland
Christian S.
De prijs is € 136
inclusief belastingen en toeslagen
30 jan - 31 jan
Befeld, Fewo Ostseegarten - Befeld, Susanne
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (23 beoordelingen)
'Wir sind zufrieden mit dem Urlaub. Vielen Dank 😊'
Duitsland
Rosa W.
De prijs is € 147
inclusief belastingen en toeslagen
30 jan - 31 jan
Vacation apartment Parkpension W01
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (21 beoordelingen)
'immer wieder'
Duitsland
Joachim D.
De prijs is € 135
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Strandhotel W01
9.2 van 10, Fantastisch, (17 beoordelingen)
'Es war sehr schön,komme immer wieder gerne zurück,Zimmer Top.Alles zu unserer Zufriedenheit kann man nur empfehlen. Wir freuen uns schon auf nächstes Jahr. Mfg Familie Olbertz'
Duitsland
Ulrike O.
De prijs is € 129
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Conrad´s Cove

Appartement in Bad Segeberg

Kalkberg Ferienwohnungen
9.0 van 10, Fantastisch, (116 beoordelingen)
'Tussenstop voor reis naar Denemarken. Mooi huisje. Leuke avondwandeling gemaakt naar de Kalkberg (mooi uitzicht bovenop).'
Nederland
Rudi
Kalkberg Ferienwohnungen

Appartement in Laboe

Vacation apartment Losleben
8.6 van 10, Uitstekend, (7 beoordelingen)
'Es war eine sehr schöne Woche, Laboe ist immer eine Auszeit wert. Die öffentlichen Verkehrsmittel von Laboe nach Kiel bzw. ins Umland sind sehr gut. Die Haltestellen vom Bus und Förde Dampfer sind vom gemieteten Appartement in ca. 5-7 Minuten fußläufig zu erreichen. Fazit: alles zu meiner Zufriedenheit!'
Duitsland
Antje B.
De prijs is € 153
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Losleben

Appartement in Laboe

Old captain's house W04
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (7 beoordelingen)
'Wir haben uns in dem Apartment sehr wohl gefühlt, insbesondere weil unsere beiden Windhunde willkommen waren und sogar unsere alte Katzendame kurzfristig mitkommen durfte weil der Katzensitter abgesprungen ist. Wir werden auf jeden Fall wiederkommen !'
Duitsland
Simone R.
De prijs is € 159
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Old captain's house W04
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (11 beoordelingen)
'Wir haben uns sehr wohl gefühlt und die Tage genossen.'
Duitsland
Robert S.
De prijs is € 159
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Bellevue W06
9.2 van 10, Fantastisch, (11 beoordelingen)
'Direkt am Plönnersee und nur 2 Gehminuten vom Bahnhof. '
Duitsland
Benjamin J.
De prijs is € 209
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Very central apartment / 150m to gr. Plöner See / Fewo 5 / Boxspringb. 2x2,10m
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (16 beoordelingen)
'Alles war wie beschrieben. Sehr sauber. Viel Geschirr und Besteck'
Duitsland
Sarah F.
De prijs is € 184
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Blauer Blick 12

Appartement in Laboe

Vacation apartment Seewind W02
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (13 beoordelingen)
'Toller Aufenthalt. Klasse Ausstattung. Direkt am Strand. Einziger Minuspunkt: Abstimmung der Bettwäsche'
Duitsland
Timo B.
De prijs is € 174
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment Seewind W02
8.2 van 10, Zeer goed, (11 beoordelingen)
'Super schön alles.'
Duitsland
Max S.
De prijs is € 153
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment "Panorama 14" - Your beach vacation starts here!
8.8 van 10, Uitstekend, (5 beoordelingen)
'war echt alles top. danke'
Duitsland
Olivia S.
De prijs is € 159
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Vacation apartment W05 in the recreation center Laboe
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (6 beoordelingen)
'Wir hatten schöne Drei Tage …Ausstattung war super.Das Parkplatz Problem wurde super gelöst…vielen Dank dafür Wir kommen wieder '
Duitsland
Stephanie v.
De prijs is € 159
inclusief belastingen en toeslagen
26 jan - 27 jan
Fewo Nordwind in Traumhafter Hafenlage
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Dörnick

Ontdek meer over Dörnick

Informatie over Appartementen in Dörnick

Aantal beoordelingen
461
Accommodatie
6.289
Laagste prijs
€ 68
Hoogste prijs
€ 222

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Dörnick te verblijven?
Er valt weinig te kiezen in het hart van Dörnick, maar Expedia kan je helpen bij het zoeken naar accommodaties in dit gebied met soortgelijke voorzieningen als appartementen. Als je op Expedia een accommodatie zoekt, kun je met de filters de zoekresultaten verkleinen door te zoeken op zaken als een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen doorgaans over beschikken. Je kunt ook filteren op andere vergelijkbare accommodaties, zoals vakantiehuizen, aparthotels of pensions.
Denk je erover om te verblijven in een appartement?
Appartementen zijn doorgaans ruimer dan reguliere hotelkamers en zijn voorzien van een keuken, zodat je voor je eigen gerechten kunt zorgen. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die het gemak van thuis willen, maar ook voor soloreizigers die willen verblijven in een rustigere omgeving.
Wat is het beste appartement voor een overnachting in Dörnick?
Hier zie je enkele favoriete appartementen in deze streek: Haus Stern: Bevindt zich in Wangels, op 28,6 km van het centrum van Dörnick. Inclusief gratis wifi. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van gratis parkeerplaatsen. Kalkberg Ferienwohnungen - Ligt 25,4 km verderop in Bad Segeberg. Met gratis wifi en een eetruimte. Ter plaatse zijn gratis parkeerplaatsen en een terras beschikbaar. Front row, more sea is not possible! - Bevindt zich in Scharbeutz, op 28,8 km afstand. Inclusief gratis wifi, een balkon en een slaapbank. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. 3 large rooms, 77 sqm, elevator, directly on the beach and in the center - 29,8 km verderop gelegen in Scharbeutz. Met gratis wifi, een balkon en een slaapbank. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Strandnest in Scharbeutz / Haffkrug, op 20 meter van het strand aan de Baltische Zee - Gelegen in Scharbeutz, op 28,8 km afstand van Dörnick. Inclusief gratis wifi en een balkon. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten tijdens mijn reis naar Dörnick?
Het weer is maar één aspect van je vakantie, maar het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral als je een langer verblijf plant in Dörnick. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 16 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 3 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Dörnick is 762 mm.
Wat zijn de must-sees van Dörnick?
Verken de omgeving en bezienswaardigheden voor het hele gezin zoals Schifffahrtsmuseum of ontdek de natuur op plekken als Natuurpark Holstein Zwitserland. Naturpark Holsteinische Schweiz en Selenter See zijn een paar voorbeelden van andere leuke plaatsen in deze omgeving.
Wat is de beste manier om je te verplaatsen in Dörnick?
Als je op de hoogte bent van de vervoersopties ben je goed voorbereid wanneer je op je bestemming bent. Vlieg naar Luchthaven van Lübeck (LBC), Duitsland, gelegen op 45,6 km van het hart van de stad. Als je graag op pad gaat in de omgeving, is een huurauto misschien iets voor jou.

Ontdek de wereld met Expedia