Eden Tica Lodge ligt vlak bij het strand in Ballena. Geniet van de prachtige natuur bij Parque Nacional Marino Ballena en Secret Lau Pool. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Uvita Arts Center en Alturas Wildlife Sanctuary. Sunset Surf Dominical - Day Lessons en Parque Reptilandia zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals snorkelen of vissen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Uvita
1.6 Km Noreste de la Ferreteria, Coope Madereros, Bahía Ballena, 60504
In de buurt
Parque Nacional Marino Ballena
5 min. rijden - 3.9 km
Playa Uvita
5 min. rijden - 2.9 km
Playa Colonia
5 min. rijden - 2.9 km
Playa Arco
7 min. rijden - 6.4 km
Catarata Uvita
9 min. rijden - 4.3 km
Restaurants
La Choza de Alejo
3 min. rijden
Restaurante Marino Ballena
16 min. wandelen
Restaurante Nativo
5 min. rijden
Kinsu
4 min. rijden
The Bakery
3 min. rijden
Over deze accommodatie
Eden Tica Lodge
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij Eden Tica Lodge en geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een wasserij.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een infinitypool en een lift
Rookvrije accommodatie, barbecues en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Eden Tica Lodge bieden leuke bijkomstigheden zoals gemeubileerde terrassen en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt dagelijks beschikbaar
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Infinity pool
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Kitchenette in de kamer
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (beperkt beschikbaar)
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 2014
Klamboes
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Aparte zitruimte
Plafondventilator
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je per auto reist, dien je van tevoren contact met de accommodatie op te nemen. Toegang is alleen mogelijk met een 4x4-voertuig.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 36.0 per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 450.00 per voertuig (retour)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Eden Tica Lodge over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een infinitypool.
Zijn huisdieren welkom bij Eden Tica Lodge?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Eden Tica Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Eden Tica Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Eden Tica Lodge een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 450.00 per voertuig.
Waar staat Eden Tica Lodge?
Deze bed & breakfast ligt vlak bij het strand, op 3 km afstand van Uvita Arts Center, Parque Nacional Marino Ballena en Secret Lau Pool. Catarata Uvita ligt op 3,8 km.