Geheel appartement
Cozy and nicely decorated apartment Nikolina, first row to the sea on the island of Krk
Fotogalerie voor Cozy and nicely decorated apartment Nikolina, first row to the sea on the island of Krk





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 470 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartments Rogic-Klimno (60268-A2) - Klimno - island Krk
Apartments Rogic-Klimno (60268-A2) - Klimno - island Krk
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Microgolfoven
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
569147
Over deze buurt

Klimno, Primorje-Gorski Kotar
In de buurt
Kvarnergolf1 min. wandelen - 0.0 km- Soline Baai3 min. wandelen - 0.3 km
- Haven van Krk Stad30 min. rijden - 23.8 km
- Strand van Crikvenica48 min. rijden - 36.7 km
- Automotodrom Grobnik Doo55 min. rijden - 46.2 km
Lokaal vervoer
- Station Škrljevo - 51 min. rijden
- Rijeka (RJK) - 21 min. rijden
Restaurants
- Restaurant Žal4 min. wandelen
- Remi38 min. rijden
- Restaurant Domino37 min. rijden
- Konoba Zora11 min. rijden
- Buffet A&M5 min. wandelen







