Geheel appartement

Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi

Fotogalerie voor Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi

Een houten terras met uitzicht op een besneeuwd landschap, met een chalet en een skilift.
Een hotel met meerdere verdiepingen, een houten gevel, een balkon en een garage.
Een slaapkamer met een houten bed, twee nachtkastjes met lampen, een garderobe en een wandlamp.
Een kamer met houten wanden, een comfortabele bank, twee roze stoelen, een kleine tafel met een plant en een plank met boeken en een decoratief object.
Een gang met een houten boekenkast, een stoel en een deur met een raam.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 298
inclusief belastingen en toeslagen
11 nov - 12 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi

  • Met een prachtig uitzicht op de berg ligt het vakantieappartement "Haus zur Vogelweide App 2" in Dobbiaco.

    Deze woning van 39 m² bestaat uit een woonkamer met een slaapbank voor één persoon, een goed uitgeruste keuken, 1 slaapkamer en 1 badkamer en is dus geschikt voor 3 personen.

    Extra voorzieningen zijn Wi-Fi en satelliet-tv. Een wasmachine is beschikbaar tegen een kleine vergoeding.

    Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar.

    Het hoogtepunt van deze accommodatie is de eigen buitenruimte met 2 balkons waar u kunt genieten van een fantastisch uitzicht op de bergen.

    De accommodatie heeft toegang tot een gemeenschappelijke buitenruimte met een tuin en een speeltuin.

    Een parkeerplaats is beschikbaar in een garage.

    Huisdieren zijn toegestaan.

    Een broodbezorgservice is op verzoek beschikbaar.

    Skiopslag is beschikbaar.

    Deze accommodatie heeft recyclingregels, meer informatie vindt u ter plaatse.

    - Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier per nacht

    - Babybedje betaling 15,00 € per persoon per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Dobbiaco. Verken de plaatselijke natuur bij Dolomieten en Lago di Braies. Zweiwasserbrunnen - Labyrinth en Acquafun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Dobbiaco
Meer appartementen in Dobbiaco
Kaart
Dobbiaco

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een opvallende rotsachtige piek, dichte beboste hellingen en een klein vakantiehuis.
    Dolomieten
    1 min. rijden - 1.4 km
  • Een bergachtig landschap met een opvallende bergtop, een klein gebouw en een heldere lucht.
    Sexten Dolomites
    1 min. rijden - 1.4 km
  • Pustertal
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Chiesa San Giovanni Battista
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Latteria Tre Cime
    1 min. rijden - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Dobbiaco - 2 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Miramonti
    6 min. rijden
  • Pizzeria Hans
    17 min. wandelen
  • Theatercafe Zentral
    7 min. rijden
  • Pizza Viva Express
    2 min. rijden
  • Samyr
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi?

Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 11 nov. 2026 min. € 298, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday Apartment "Haus zur Vogelweide App 2" with Mountain View, Balconies & Wi-Fi?

Dit appartement in Dobbiaco bevindt zich op enkele stappen van Val Pusteria en op 2,3 km van Dolomieten. Ook Castel Herbstenburg en Chiesa San Giovanni Battista liggen op 10 minuten wandelen. Station Dobbiaco ligt op 25 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk