Gehele woning

World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard

Fotogalerie voor World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard

Een woonkamer met een bruine leren bank, een ronde salontafel, een flatscreen televisie, een boekenkast en een grote potplant.
Een gelijkvloers huis met een bakstenen gevel, een voortuin en een verzorgd gazon.
Een achtertuin met een barbecuehoek, een stenen gebouw, een houten omheining en een verzorgd gazon.
Een woonkamer met een bruine leren bank, een ronde salontafel, een eethoek met een tafel en stoelen, en een grote plant.
Een slaapkamer met een bed, een televisie, een dressoir, een plant en een raam met gordijnen.

Gehele woning

93 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard

  • Experience serenity amidst the bustling city in our stunning two-bedroom sanctuary located in the tranquil neighborhood of Arlington, right in the heart of DFW. Immerse yourself in the comfortable elegance of our charming abode, thoughtfully designed to bring you a perfect blend of comfort, convenience, and luxury.

    Just steps away from a diverse array of mouthwatering restaurants, vibrant shopping districts, and captivating entertainment venues, our prime location promises a memorable stay, be it for business, a game day, or a leisurely weekend getaway.

    Our Arlington retreat is equipped with all the essentials you need for an unmatched stay, ensuring a seamless blend of unparalleled comfort and state-of-the-art convenience. This is not just another place to stay; it`s your dream home away from home.
    Smoking is strictly prohibited inside the home. Guests are welcome to smoke outside only. Any evidence of indoor smoking will result in an additional cleaning fee of $350.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Tuin
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Waterpark

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 93 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Smoking is strictly prohibited inside the home. Guests are welcome to smoke outside only.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in West Arlington, een wijk in Arlington. Texas Trust CU Theatre is een cultureel hoogtepunt en Six Flags Over Texas en Epic Waters Indoor Waterpark zijn enkele van de populaire attracties in de buurt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij AT&T Stadium of Globe Life Field. Bekijk onze reisgids voor Arlington
Meer vakantiehuizen in Dallas
Kaart
Arlington, TX

In de buurt

  • Een modern stadion met een grote koepel en een omliggend park met bomen en een vijver.
    AT&T Stadium
    21 min. rijden - 8.5 km
  • Een park met een meer, bomen en achtbanen in de verte.
    Six Flags Over Texas
    25 min. rijden - 23.0 km
  • De American Airlines Center met een grote 'GAME ON' banner.
    American Airlines Center
    35 min. rijden - 51.3 km
  • MetroCenter
    5 min. rijden - 2.3 km
  • Globe Life Field
    23 min. rijden - 9.2 km

Lokaal vervoer

  • Richland Hills Station - 16 min. rijden
  • Internationale luchthaven Dallas-Fort Worth (DFW) - 30 min. rijden

Restaurants

  • RaceTrac
    3 min. rijden
  • McDonald's
    20 min. wandelen
  • China Harbor
    3 min. rijden
  • Neighborhood Grill
    2 min. rijden
  • La Poblana Cafe
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard?

Dit vakantiehuis ligt in West Arlington, op 5 km afstand van AMF Spare Time Lanes, The Parks Mall at Arlington en Alley Cats Entertainment. Ook International Bowling Museum en University of Texas at Arlington liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over World Cup • Stay 15 Min to Stadium • Private Yard