Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze woonboot ligt in Cuxhaven. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Alte Liebe en Watertoren van Cuxhaven. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Veerbootterminal Cuxhaven en Cuxhaven. ForumMaritim en Maislabyrinth Hof Roßmann zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cuxhaven
Zijn huisdieren welkom bij Übernachten auf dem Segelboot?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Übernachten auf dem Segelboot inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Übernachten auf dem Segelboot uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Übernachten auf dem Segelboot?
Deze woonboot in Cuxhaven ligt op 5 minuten wandelen van Veerbootterminal Cuxhaven en Grimmershörnbucht. Ook Grimmershörn Strand en Alte Liebe liggen op 10 minuten wandelen. Station Cuxhaven ligt op 20 minuten wandelen.