Hotel Del Prado Hometown ligt in Cusco in de historische wijk. Plaza de Armas en Kathedraal van Cusco zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat doen bij Mercado San Pedro. Ook Iglesia San Pedro en Piedra de los 12 Angulos zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Cusco
Calle 02 de Octubre D-5, Urb. Pueblo Libre, Cusco, Cusco, 084
In de buurt
Mercado San Pedro
15 min. wandelen - 1.3 km
Iglesia San Pedro
15 min. wandelen - 1.3 km
Plaza de Armas
17 min. wandelen - 1.4 km
Kathedraal van Cusco
18 min. wandelen - 1.6 km
Piedra de los 12 Angulos
12 min. rijden - 4.5 km
Lokaal vervoer
Station San-Pédro - 15 min. wandelen
Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 19 min. rijden
Restaurants
Allpa & Nina
14 min. wandelen
Aulita Cafe Boutique
11 min. wandelen
San Francisco Plaza Hotel
10 min. wandelen
Manos Campesinas
12 min. wandelen
The Craft
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Del Prado Hometown
Hotel vlak bij Mercado San Pedro
Hotel Del Prado Hometown bevindt zich dicht bij Iglesia San Pedro en Plaza de Armas en biedt een gratis continentaal ontbijt, een dakterras en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Parkeerplaatsen ter plaatse, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals vloerwarming en kussenmenu's, bovenop extra's zoals gratis wifi en laptopwerkplekken.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Pillowtopmatrassen en donsdekens
Regendouches, gratis toiletartikelen en haardrogers
Smart-tv's van 55 inch met kabelzenders
Vloerwarming, gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Telefoon voor personen met een auditieve beperking
Visueel brandalarm
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2019
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 55 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Vloerverwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: PEN 20
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Servicetoeslag: PEN 20 per accommodatie, per verblijf
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (tot 18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: PEN 10 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor vroeg inchecken: PEN 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 10238226258
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Del Prado Hometown?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Del Prado Hometown?
Vandaag, 9 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel Del Prado Hometown van één nacht voor twee volwassenen op 10 sep. 2026 min. € 39, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost PEN 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Del Prado Hometown inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een bedrag van PEN 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Del Prado Hometown uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Del Prado Hometown?
Dit hotel ligt in de historische wijk, op 15 minuten wandelen van Iglesia San Pedro en Mercado San Pedro. Ook Plaza de Armas en Kathedraal van Cusco liggen op 2 km afstand. Station San-Pédro ligt op 15 minuten wandelen.