Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood.

Fotogalerie voor Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood.

1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Divers
Interieur
Dineren
Een microgolfoven, een oven

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood.

Dit appartement is rookvrij. Geniet er van internet. Dit appartement beschikt over gratis wifi, een microgolfoven en een smart-tv. Een haardroger, een douche en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Cusco is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen).

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Eten en drinken

  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 13.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasmachine vullen
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Santa Ana, een wijk in Cusco. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Arco de Santa Clara en Calle Marquez. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Natuurhistorisch Museum en Planetario María Reiche (Cusco) een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Garcilaso de la Vega of Action Valley. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Meer appartementen in Cusco
Kaart
Cusco, Cuzco

In de buurt

  • Plaza de Armas inclusief een kerk of kathedraal en een tuin
    Plaza de Armas
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Kathedraal van Cusco
    Kathedraal van Cusco
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Cusco Mercado de San Pedro inclusief markten en ook een klein groepje mensen
    Mercado San Pedro
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Cusco toont een stad en straten
    Iglesia San Pedro
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Plaza Regocijo
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station San-Pédro - 16 min. wandelen
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Yokomo Restaurant Cusco
    8 min. wandelen
  • El Mordisc'o Restaurant
    11 min. wandelen
  • Casa Tunki
    9 min. wandelen
  • Aulita Cafe Boutique
    10 min. wandelen
  • La Cantina
    10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood.?

Dit appartement ligt in Santa Ana, op 15 minuten wandelen van Museo Irq’i Yachay en Plaza de Armas. Ook San Francisco Kerk en San Francisco Church Museum and Catacombs liggen op een kwartiertje wandelen. Station San-Pédro ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Cusco Wanchaq is het 30 minuten wandelen.

Beoordelingen over Apartment for two, near the main square, in a traditional neighborhood.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend