Domaine Sant’Antone ligt in Corte in een landelijke omgeving. Cours Paoli en Corte Citadel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Gorges de la Restonica en Bos van Vizzavona. Ook Universiteit van Corsica Pascal Paoli en Museu di a Corsica zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Corte
Bed & breakfast vlak bij Universiteit van Corsica Pascal Paoli
Domaine Sant’Antone bevindt zich dicht bij Centre hospitalier Santos Manfredi en Cours Paoli en biedt een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag) en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Ramen met dubbelglas
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in januari, februari, maart, december en november gesloten.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 17 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 17 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 december betaal je EUR 0.88 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Kinderen t/m 17 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Veelgestelde vragen
Beschikt Domaine Sant’Antone over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Domaine Sant’Antone?
Vandaag, 12 mei 2026, kost een verblijf bij Domaine Sant’Antone van één nacht voor twee volwassenen op 11 jun. 2026 min. € 145, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Domaine Sant’Antone?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Domaine Sant’Antone inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Domaine Sant’Antone uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Domaine Sant’Antone?
Deze bed & breakfast ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Centre hospitalier Santos Manfredi, Corte Citadel en Universiteit van Corsica Pascal Paoli. Ook Museu di a Corsica en Gorges de la Restonica liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Domaine Sant’Antone
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
9,2
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 42 van 64 beoordelingen
10 - Uitstekend
42
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 64 beoordelingen
8 - Goed
14
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 64 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 64 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 64 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sylvia
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gepflegte Unterkunft mit hochwertiger Einrichtung.
Sylvia
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Géry
10 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour très court mais super !
Géry
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
L Philippe
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Senteur d’humidité dans la chambre…
Un endroit charmant pour visiter Corté, une très belle ville. Près du centre-ville et des restos. Grande chambre mais avec une senteur d’humidité nettement trop intense.
L Philippe
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sophie
30 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil parfait.
sophie
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Christophe
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour au calme dépaysant
Cadre agréable et calme.Bon accueil de la part de Vanina.. Belle piscine avec vue imprenable sur la vallée . Petit déjeuner avec produits locaux. Chambre confortable . Superbe séjour à conseiller
Christophe
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ariana
17 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful place, the pool is immaculate and the ladies running the place were just so nice!
Ariana
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
joyce
5 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice breakfast, great views from the pool. Small but comfortable room with balcony. Overall very clean and friendly staff
joyce
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Séverine
11 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel très arrangeant et serviable.
Il faut être véhiculé pour y séjourner car les restaurants sont dans Corte
Séverine
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karine
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très beau domaine, entretenu avec soin, très proche de Corte sur la route d'Ajaccio, idéal pour un peu de tranquillité
Rien à redire sur l'accueil, adresse à retenir
Kyrn Flor qui va devenir le domaine Sant Antone, en mémoire de la personne à l'origine du lieu, de ce que nous a expliqué le propriétaire
Karine
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Théo
26 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super moment dans cette maison d'hotes
Piscine incroyable et ouverte h24 !
Parking gratuit
Ils se sont adapté a nos horaires de départ pour le petit déjeuner
Belle décoration
Théo
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cédric
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Adresse à conserver genial
Cédric
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Claude
26 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La gentillesse et la chaleur humaine de la propriétaire nous ont vraiment touchés. On se croyait chez un ami ou un membre de notre famille
Claude
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Carine
17 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bel endroit avec vue incroyable
Magnifique lieu preservant la nature et tres bien intégré.
Nous regrettons l'absence de lieu de convivialité et des proprietaires qui ne logent pas sur place. De plus, manque d'aeration naturelle dans la chambre qui est tres humide.
Super petit dejeuner !
Carine
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrea
30 mei 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Com si com sa
Other than the safe the hotel itself is lovely
The staff was not helpful smoked everywhere including the breakfast kitchen and pool bar
Never offered us towels and we’re not around for checkin
Get the right people working for you and you will have something!
Andrea
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
helene
29 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel sympa, accueillant. Pas de wifi. Problème d'arrivée d'eau froide et de pression dans la douche. Friandises et chips dans la chambre à vendre mais sans carte de prix et en périmées de fin 2024. Petit dejeuner pas du tout fait maison. Emplacement pratique et assez calme car loin du torrent mais proche de la route. Hébergement superbe et en très bon état. Bilan mitigé.
helene
3 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Franziska
12 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
-beautiful and peaceful location
-very new, nice abd tidy
-super friendly staff! One morning we went on a hike and hat to leave before regular breakfast so we asked for some breakfast to take away. They prepared everything and it was perfect to eat on the hike!
-if you want to sit outside in the evening maybe book a room with terasse, we did not have one but it didn't bother us because we did not spent much time in the room
Franziska
Geverifieerd
8/10 – Goed
Philippe
27 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
juste exceptionnel
franchement la qualité de cet établissement est exceptionnelle. finitions, Deco et piscine panoramique, n'ont rien a envoyer a certains hôtels qui abusent de leurs notoriété. et que dire de la maitresse des lieux aussi sympa que disponible. tout ça parait un peu excessif dans les compliments mais testez et vous y reviendrez. nous autres du continent avons été conquis et nous reviendrons avec grand plaisir.
Philippe
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Felix
25 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Not super confortable
Small room with noisy air conditioning. The mateess is very firm. The walls are made of cardboard and you can easily hear the orher persons in the toilette next to you (not really peaceful for the morning business). The concept is really but the final touch is missing.
The breakfast in the morning is nice and the service is good. The view from the pool is really nice.
Felix
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Corentin
22 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous avons passé une nuit dans cet établissement. À notre arrivée vers 18h, l’hôte nous a d’emblée précisé qu’un repas de baptême était en cours à l’espace de la piscine et qu’elle était donc privatisée. La fête devait toutefois se terminer « bientôt ».
Nous avons ensuite découvert notre chambre, très bien agencée et décorée avec goût (à l’image générale des lieux, joliment agencés) et d’une propreté irréprochable.
Une fois installés, nous avons souhaité pouvoir profiter de la belle piscine avec vue sur les montagnes environnantes, qui était un des arguments de notre venue ici. Après un échange assez tendu avec l’hôte (voyant que la fête ne semblait pas se terminer), qui semblait autant embêtée que nous de ne pas pouvoir nous laisser accéder à la piscine, nous avons finalement pu bénéficier de celle-ci, autour des convives de la cérémonie. Cette expérience, même si tout s’est globalement bien passé, nous a laissé un goût particulier de notre séjour.
Le lendemain, l’hôte s’est excusée de la gêne occasionnée la veille et nous avons pu profiter d’un bon petit déjeuner.
À notre avis, un choix entre privatisation des lieux et accueil des voyageurs au sein de l’établissement serait préférable (ou a minima prévenir les voyageurs en amont). Cela permettrait de faire profiter au mieux de ce bel espace.
Corentin
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
18 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Siamo stati al Kyrn Flor Chambre d'Hotes il 7 agosto, in moto con mia moglie; eravamo diretti a Calvì, facendo tappa a Corte.
Prima di tutto la struttura: decisamente molto bella, camere arredate molto bene, pulizia ovunque, silenziose, colazione al mattino completa anche con croissant freschi e una piscina eccezionale.
Possibilità di riparare la moto protetta e al coperto.
Purtroppo al mattino della partenza ci accorgiamo di avere il pneumatico posteriore completamente sgonfio; probabilmente una precedente riparazione eseguita dal sottoscritto qualche settimana prima non aveva tenuto.
E qui è intervenuta la proprietaria Vanina direttamente iniziando a cercare telefonicamente, con parecchi tentativi, un gommista che potesse riparare la gomma.
Trovato il gommista, cosa non facile in agosto, che potesse far arrivare in emergenza il giorno successivo un nuovo pneumatico e riparata temporaneamente la mia gomma con del mastice, mi ha accompagnato dal gommista, lei in auto e il sottoscritto in moto e dopo averla depositata mi ha riportato alla sua struttura.
Abbiamo passato il pomeriggio nella sua piscina.
Alla sera ha voluto accompagnarci in auto a Corte per la cena, suggerendoci un ottimo ristorante e, non paga, ha voluto che la richiamassimo dopo la cena per venirci a prendere.
Quindi il giorno dopo mi ha accompagnato in prima mattina dal gommista per riprendere la moto con il nuovo pneumatico.
La squisita cortesia di Vanina ci ha ampiamente ripagato dell'imprevisto.
Marco
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mario
11 sep 2025
Positief: Voorzieningen
Très tranquille dans un cadre campagnard
Mario
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martine
2 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un bel ensemble ,belle piscine,au calme , facile à trouver , patronne très sympathique
Martine
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Isabelle
16 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Extérieur exceptionnel. Accès peu pratique. Chambre un peu petite peu équipée et surtout une forte odeur d humidité. Très belle restauration, salle du petit déjeuner superbe.
Isabelle
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Berangere
31 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tres bel établissement
A l ecart de Corte mais à peine à 5 min.
Tout est parfait, accueil au top
Merci à la "patronne" pour sa gentillesse et sa disponibilité
Tres belle piscine chauffée
Berangere
1 nacht verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
renee
19 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Magnifique gîte très propre et calme.. propreté impeccable et accueil de la propriétaire excellent..je recommande sans hésiter