Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Paraiso escondido
Deze rookvrije cottage beschikt over een buitenzwembad. De 6 accommodaties beschikken elk over 2 slaapkamers en beschikken elk over gratis wifi. Je kunt er ook gebruikmaken van een kitchenette.
Paraiso escondido heeft 6 kamers met airconditioning. Alle kamers beschikken over kitchenettes.
Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie. In deze cottage in Cortaderas is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps.
Recreatieve voorzieningen van deze cottage bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Tokkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 08.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 22.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners met een buitenlands paspoort of buitenlands identiteitsbewijs en met een immigratiebewijs van de nationale migratiedienst zijn vrijgesteld van de btw, als ze betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Paraiso escondido Cottage
Paraiso escondido Cortaderas
Paraiso escondido Cottage Cortaderas
Over deze buurt
Paraiso escondido ligt in Cortaderas in de bergen. Bezoek Monumento al Cristo Redentor en Kathedraal van Merlo, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Reserva natural El Rincón en Dique Piscu Yaco. Atmosfera 4 en Zonnewijzer "El Ojo del Tiempo" zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals paardrijden, tokkelen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Cortaderas
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Paraiso escondido van één nacht voor twee volwassenen op 27 apr. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Paraiso escondido ?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Paraiso escondido inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Paraiso escondido uitchecken?
Je dient om uiterlijk 08.30 uur uit te checken.
Waar staat Paraiso escondido ?
Deze cottage ligt in de bergen, op 2,2 km van Dique Piscu Yaco en op 15 km afstand van San Ignacio-waterval en Monumento al Cristo Redentor. Ook Plaza de Los Molles en Atmosfera 4 liggen op 15 km afstand.