Gehele woning

Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12

Fotogalerie voor Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12

Een modern hotel met een zwembad, omgeven door weelderige begroeiing en met uitzicht op een schilderachtige kustlijn.
Een modern terras buiten met een zwembad, een houten pergola en een zithoek.
Een moderne keuken met witte kasten, een centraal eiland, roestvrijstalen apparatuur en een groot raam voor natuurlijk licht.
Een modern zwembadgedeelte met ligbedden en uitzicht op bergen.
Ruime slaapkamer met een groot bed, nachtkastje, spiegel en uitzicht op de omgeving door een glazen deur.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12

  • Een stijlvolle luxe villa met drie tweepersoonsslaapkamers en twee kamers met twee eenpersoonsbedden, geschikt voor maximaal tien personen. Gelegen in de heuvels vlakbij het stadje Gouvia. Of je nu een romantisch uitje met z’n tweeën hebt, op gezinsvakantie bent of er even tussenuit gaat met vrienden, Villa Asteria zal zeker indruk op je maken. De ruime hoofdslaapkamer heeft een luxueus tweepersoonsbed met een spiegelend hoofdeinde, een stijlvolle kaptafel en een strakke en-suite badkamer met dubbele wastafels en een inloopdouche. Maar het mooiste aan de hoofdslaapkamer is toch wel het privéterras met een prachtig uitzicht over het zwembad en het platteland van Corfu.

    De andere tweepersoonsslaapkamers hebben als thema de ‘natuurkamer’ en de ‘zwembadkamer’. De ‘natuurkamer’ is een ontspannende oase met gewelfde houten plafonds en witte muren met uitzicht op de tuin, en een moderne en-suite met een inloopdouche. Zoals je je wel kunt voorstellen, heeft de zwembadkamer deuren die direct uitkomen op het zwembad – perfect voor vroege vogels die graag bij zonsopgang een duik nemen of zin hebben in een nachtelijke duik voor het slapengaan. De laatste slaapkamer is een kleine tweepersoonskamer met twee eenpersoonsbedden, een eigen en-suite en een balkon met uitzicht over het platteland.

    Voor wie graag kookt, is er een volledig uitgeruste keuken in de open woonruimte, evenals een barbecue buiten om lekker in de buitenlucht te eten. Villa Asteria zit ook boordevol faciliteiten voor wie tijdens de vakantie aan zijn of haar fitnessroutine wil blijven werken, met een verwarmd binnen- en buitenzwembad, een fitnessruimte en een tennisbaan van volledige grootte. Zowel kinderen als volwassenen kunnen zich vermaken met een potje pool op de pooltafel, en de villa is ook een geweldige optie voor rolstoelgebruikers, dankzij de lift die elke verdieping bereikbaar maakt.

    Op vijf minuten rijden ligt het stadje Gouvia. Het heeft twee prachtige stranden met ondiep water, perfect voor kleine kinderen; huur wat ligstoelen en geniet van de zon, of probeer allerlei watersporten uit. De hoofdstad van het eiland, Corfu-stad, ligt ook op slechts twintig minuten rijden, met zijn bruisende nachtleven, culturele bezienswaardigheden, lekkere restaurants en boetiekjes.

    Kenmerken:

    De villa

    Een stijlvolle, luxe villa vlakbij Gouvia, met drie tweepersoonsslaapkamers en twee kamers met twee eenpersoonsbedden, geschikt voor maximaal tien personen.

    Benedenverdieping
    - Verwarmd binnenzwembad
    - Fitnessapparatuur
    - Zithoek met bank en twee eenpersoonsbedden
    - Slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en eigen doucheruimte

    Begane grond
    - Woonkamer met grote L-vormige bank, tv, open haard en openslaande deuren naar het zwembadterras
    - Volledig uitgeruste keuken
    - Eethoek voor 6 personen
    - Grote slaapkamer met tweepersoonsbed, eigen doucheruimte en toegang tot het terras

    Eerste verdieping
    - Grote tweepersoonsslaapkamer met groot balkon, tv en eigen doucheruimte
    - Tweepersoonsslaapkamer met eigen doucheruimte

    Buitenruimte
    - Groot privézwembad (16 m x 6 m, 1,7 m diep)
    - Douche bij het zwembad
    - Tennisbaan met uitrusting
    - 8 ligbedden
    - 12 eetplekken in de open lucht
    - Barbecue
    - Pergola

    Extra voorzieningen
    - Wi-Fi
    - Airco
    - TV
    - Pooltafel
    - Wasmachine & droger
    - Toiletartikelen
    - Badjassen en slippers
    - Lift naar alle verdiepingen
    - Parkeerplaats

    * Twee extra gasten kunnen gebruikmaken van 2 opklapbedden.

    Locatie:

    Villa Asteria ligt aan de oostkant van Corfu, vlak bij Gouvia en op slechts een klein eindje rijden van Corfu-stad. De villa ligt verscholen in de heuvels van het platteland en biedt een fantastisch uitzicht over de baai en naar de Albanese bergen.

    Gouvia is een klein, modern dorpje met twee kiezelstranden en de ruïnes van de oude Venetiaanse scheepswerven uit de 17e eeuw. Het is een geweldige plek om te bezoeken, met veel te bieden voor toeristen. Op het hoofdstrand staan ligstoelen en parasols, zodat je lekker kunt zonnen terwijl je uitkijkt over de baai, richting het kleine kerkje van Ipapandi dat op een piepklein eilandje staat. Of, als je zin hebt in wat meer actie, waarom probeer je dan niet eens een van de watersporten die er worden aangeboden? In het dorp vind je restaurants met keukens variërend van traditionele Griekse gerechten tot Mexicaans, Chinees, Thais en Italiaans – er is voor elk wat wils! Er is ook een bruisend nachtleven met tal van leuke bars.

    Op 20 minuten rijden met de auto ligt Corfu-stad, de hoofdstad van het eiland. Met zijn vele attracties, bezienswaardigheden, winkels en restaurants is het zeker de moeite waard om er tijdens je verblijf een of twee dagtripjes naartoe te maken. Enkele van de bezienswaardigheden zijn het Mon Repos-paleis – de geboorteplaats van de hertog van Edinburgh, prins Philip, in 1921; de Oude en Nieuwe Vesting; het Museum voor Aziatische Kunst van Corfu; het Casa Parlante Historisch Museum; het Spianada-plein en de Sint-Spiridonkerk.

    Corfu is een klein eiland en heel goed bereikbaar met de auto, waardoor je het makkelijk van noord naar zuid en van oost naar west kunt verkennen. Ga wandelen door de ruige bergen, maak een boottocht langs de kust, ga zonnebaden op afgelegen strandjes of doe mee aan een wijnproeverij in de wijngaarden. In het midden van het eiland vind je ook de Corfu International Golf Club, voor als je zin hebt om een balletje te slaan onder de hete Griekse zon, en Aqualand: een van de beste waterparken van Europa – zeker een hit bij de kinderen!

    Algemene voorwaarden:

    ?
    € 1.500 wordt vóór aankomst in rekening gebracht op de creditcard van de klant en twee weken na vertrek terugbetaald, onder voorbehoud van een volledige inspectie.

    16.00 uur

    11.00 uur

    Ja, inbegrepen in de huurprijs

    Ja, inbegrepen in de huurprijs

    Geen huisdieren

    Zaterdag

    Extra £150, ter plaatse te betalen. Gasten moeten de accommodatie echter schoon, netjes en in dezelfde staat achterlaten als bij aankomst.

    Roken verboden

    3 nachten - laagseizoen

    6 nachten - midden-/hoogseizoen

    Het binnenzwembad en de jacuzzi zijn verwarmd zonder extra kosten. Het buitenzwembad is niet verwarmd.

    Ja, wifi is bij de huurprijs inbegrepen
    Roken - niet toegestaan

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en in de bergen in Corfu. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Haven van Corfu. Ga naar Strand van Dassia en Strand van Ipsos als je liever de natuur intrekt. Bekijk onze reisgids voor Corfu
Meer villa's in Corfu
Kaart
Limni

In de buurt

  • Een rustig meer met daarin de verte een klein eilandje, op de achtergrond een bergketen.
    Strand van Ipsos
    7 min. rijden - 4.9 km
  • Een kustplaats met een opvallend kasteel op een heuvel, een jachthaven met boten, en een strakblauwe lucht.
    Haven van Corfu
    14 min. rijden - 10.4 km
  • Een boot afgemeerd in een turquoise haven, omgeven door rotsachtige kliffen en weelderige begroeiing.
    Strand van Paleokastritsa
    29 min. rijden - 21.2 km
  • Dafnila strand
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Ypapanti Kerk
    7 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Corfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Yummy-Yummy
    20 min. wandelen
  • YALI
    4 min. rijden
  • Vrachos Palaiokastritsa
    19 min. wandelen
  • Beach Bar
    20 min. wandelen
  • Η Φάρμα του Άκου
    20 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12 over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Asteria - Five Bedroom Villa, Sleeps 12?

Deze gezinsvriendelijke villa in Corfu ligt in de bergen, op 2 km afstand van Ionische Zee en Dafnila strand. Ook Strand van Dassia en Gouvia Beach liggen op 3 km afstand.