Geheel appartement

Departamento Temporario

2.5-sterrenaccommodatie
Dit appartement met een keuken ligt op 7 minuten stappen van Carlos Paz Waterfront

Fotogalerie voor Departamento Temporario

Standaard appartement, 3 slaapkamers, roken | Terras
Bezienswaardigheid
Bezienswaardigheid
Standaard appartement, 3 slaapkamers, roken | Woonruimte | Televisie
Bezienswaardigheid

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Departamento Temporario

Dit appartement met een keuken ligt op 7 minuten stappen van Carlos Paz Waterfront
Dit rookvrije appartement beschikt over parking en een snelle uitcheckservice. Dit appartement is voorzien van een televisie met satellietzenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon.
Dit appartement heeft 3 kamers. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.

In dit appartement in Villa Carlos Paz is wifi gratis. Elke kamer heeft een televisie met satellietzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
  • Parkeerplekken ter plaatse (USD 10 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Buiten

  • Gemeubileerd balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmiddel

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Huisdieren verblijven gratis

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De accommodatie rekent 15 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante schoonmaakborg: USD 28 per verblijf
  • Schoonmaakkosten: USD 20 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unit)
  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (21%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en identiteitsbewijs hebben, zijn vrijgesteld van de btw. Deze vrijstelling geldt alleen voor accommodaties, met of zonder ontbijt.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren: USD 10 per nacht (incl. in- en uitrijden)
  • De accommodatie berekent een toeslag van 15 procent op betalingen met een kredietkaart

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Departamento Temporario Apartment Villa Carlos Paz
partamento Temporario Carlos
Departamento Temporario Apartment
Departamento Temporario Villa Carlos Paz
Departamento Temporario Apartment Villa Carlos Paz

Over deze buurt

dit appartement ligt in Villa Carlos Paz. Carlos Paz Waterfront en Koekoeksklok zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Circuito del Perilago en Complejo Aerosilla Carlos Paz. Ga naar Sportcentrum om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor La Casa de Casper, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Villa Carlos Paz
Meer appartementen in Córdoba
Kaart
Gral. Deheza, Villa Carlos Paz, Córdoba, X5152

In de buurt

  • Carlos Paz Waterfront
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Koekoeksklok
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Circuito del Perilago
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Estancia La Quinta Park
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • La Casa de Casper
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Argüello Station - 26 min. rijden
  • Cordoba (COR-Internationale luchthaven Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Racing (Café & Bar)
    9 min. wandelen
  • Terra Firma
    6 min. wandelen
  • Parrilla & rastaurant ”La martina”
    6 min. wandelen
  • Chaplin
    9 min. wandelen
  • Café Vitto
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Departamento Temporario?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost USD 10 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Departamento Temporario inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Departamento Temporario uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Departamento Temporario?

Dit appartement in Villa Carlos Paz ligt op 10 minuten wandelen van Koekoeksklok, Circuito del Perilago en Carlos Paz Waterfront. Ook Nuestra Señora del Carmen Kerk en Uruguay Brug liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Departamento Temporario