Geheel huisje·Particuliere eigenaar
magic cabin
Huisje in San Gerardo de Dota
Fotogalerie voor magic cabin





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel huisje
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Los Encinos Forestry Cabin
Los Encinos Forestry Cabin
De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
16 jan - 17 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit huisje ligt in San Gerardo de Dota. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Miravalles Kruis en Iglesia de Nuestra Señora de la Limpia Concepción. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Jardines Secretos en Mariposario Casa Alegría een bezoekje brengen. San Gerardo's Birds - 'Garden of Hummingbirds' en Parque Reptilandia zijn ook een bezoek waard.
San Gerardo de Dota, San José Province
In de buurt
- Rio Savegre-waterval - 3 min. rijden - 1.8 km
- Los Quetzales Hoofdingang Nationaal Park - 19 min. rijden - 10.2 km
- Cerro de La Muerte - 37 min. rijden - 20.0 km
- Nationaal Park Los Quetzales - 46 min. rijden - 23.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Los Chespiritos # 1 - 21 min. rijden
- Km80 - 13 min. rijden
- Alma de Árbol - 4 min. rijden
- Restaurante La Georgina - 39 min. rijden
- Restaurante Las Bromelias - 5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over magic cabin
Beoordelingen
9,8








