Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Het vakantieappartement Casa Parque Benavente Conil met trapvrije toegang en interieur ligt in Conil de la Frontera en is perfect voor een onvergetelijke vakantie met je geliefden. De woning van 60 m² bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn high-speed Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken) met een speciale werkruimte voor kantoor aan huis, een tv, airconditioning en een wasmachine. Een babybedje is ook beschikbaar. Deze vakantiewoning beschikt over een privéterras voor ontspannen avonden.
De woning ligt dicht bij het strand en het openbaar vervoer is op loopafstand.
Er is gratis parkeergelegenheid in de straat.
Een parkeerplaats is op aanvraag beschikbaar op 200 m van de accommodatie.
Non sono ammessi animali domestici e non è consentito fumare ed organizzare feste.
Er zijn beveiligingscamera's en/of geluidsopnameapparatuur op het terrein.
Deze accommodatie beschikt over energiebesparende verlichting.
Deze accommodatie beschikt over een handig self check-in systeem.
Houd er rekening mee dat er op het moment van je bezoek watervoorschriften van de overheid van kracht kunnen zijn, die van invloed kunnen zijn op het gebruik van het zwembad, het besproeien van de tuin of het beperken van het gebruik van kraanwater.
dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, een wijk in Conil de la Frontera. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij La Barrosa Beach en Playa de los Bateles. Daarnaast kun je ook Museo de Raíces Conileñas en Museo Del Atún bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Trafalgar Surf en Fundación NMAC zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Conil de la Frontera
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 366, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Casa Parque Benavente' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum van Conil de la Frontera, op 10 minuten wandelen van Torre de Guzmán, Museo de Raíces Conileñas en Playa de La Fontanilla. Ook Playa de los Bateles en Golf van Cádiz liggen op een kwartiertje wandelen.