Gehele woning

Villa Carlitos Comares by Ruralidays

Fotogalerie voor Villa Carlitos Comares by Ruralidays

Een ronde tafel met een geruit tafelkleed, omringd door stoelen, met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een gezellig interieur met een zwart-wit geruite vloer, gestreepte banken, een eethoek en een houten plafond.
Een kamer met een hemelbed, een houten bankje, een kleine tafel met een lamp en een raam met blauwe gordijnen.
Een zwembadgedeelte met een helder uitzicht over het omliggende landschap, inclusief een heuvel en gebouwen.
Een gezellige woonkamer met gestreept meubilair, een open haard en een televisie.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Gehele woning

5 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 10150 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Carlitos Comares by Ruralidays

  • Vakantiehuis aan de rand van Comares, in de provincie Málaga, Andalusië.

    Dit huis is gelegen nabij Comares en de snelweg MA-3111 die de stad verbindt met de kusthoeken ten oosten van Malaga. Hierdoor kunt u genieten van zowel de rust van het binnenland van de provincie als van de faciliteiten die u ter beschikking heeft.

    De rustieke inrichting van het huis combineert perfect met de omgeving, waardoor een eenheid tussen de twee gebieden ontstaat en een authentieke ervaring in het binnenland van Andalusië ontstaat. Het huis is verdeeld in twee niveaus, met kamers voor maximaal 13 personen.

    Bij binnenkomst van de woning treft u een ruime woonkamer aan, waar u binnen enkele seconden verliefd zult worden op de rustieke sfeer. De volledig uitgeruste aparte keuken biedt u al het benodigde keukengerei, zodat u kunt profiteren van uw vakantie en smakelijke delicatessen kunt bereiden wanneer u maar wilt. Op de begane grond bevindt zich tevens een comfortabele tv-kamer die is voorzien van een slaapbank voor twee personen, een kast en een badkamer met douche. Naast deze kamer heb je op de begane grond van de woning de beschikking over twee slaapkamers: één is voorzien van twee eenpersoonsbedden en de andere heeft een tweepersoonsbed en een ensuite badkamer met douche.

    Op de eerste verdieping bevinden zich de overige drie slaapkamers. De grootste heeft een tweepersoonsbed van 1,60 meter, een eigen badkamer met douche en bad, en kledingkasten. Een andere slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een ensuite badkamer, eveneens met douche en ligbad, terwijl in de derde slaapkamer twee eenpersoonsbedden staan.

    Kookplaten bevinden zich in de slaapkamers en in de eetkamer.

    De talrijke zitjes zorgen voor de meest ontspannende buitenervaring in deze woning. Dankzij de aanwezige terrassen kunt u zelf kiezen waar u de meeste tijd doorbrengt. Het spectaculaire overdekte terras met uitzicht op de heuvels biedt een buiteneethoek waar het hele gezin zich kan verzamelen. Vanaf hier leidt een trap naar het prachtige privézwembad, waar u heerlijk kunt afkoelen en optimaal kunt genieten van de warme zomerzon. Aan de andere kant van het huis is er een chill-outruimte in de schaduw en op de eerste verdieping een groot terras waar u kunt zonnebaden. Kortom, wat u ook gaat doen tijdens uw vakantie, dit huis biedt u alle mogelijkheden.

    De toegang tot de woning is volledig verhard.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Spellen
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Tafeltennis

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 150 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 30

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Administratieve toeslag: EUR 70 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CR/MA/00918
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

deze villa ligt in Comares in een landelijke omgeving. Alcazaba en Catedral de Málaga zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Calle Larios (winkelstraat). Overweeg Weekend Beach Festival voor een avondje uit of Centro de Arte Contemporaneo de Velez Malaga als je met het hele gezin op reis bent. Bekijk onze reisgids voor Comares
Meer villa's in Comares
Kaart
Málaga, Andalusia

In de buurt

  • Een kuststrand met rotsachtige kliffen, helderblauw water en een bergachtige achtergrond.
    Costa del Sol
    50 min. rijden - 34.6 km
  • Een smalle straat begrensd door sierlijke gebouwen met balkons en een opvallende kerk op de achtergrond.
    Universiteit & Málaga
    59 min. rijden - 57.2 km
  • Een kustplaatsje met een strand, boten en bergen op de achtergrond.
    Playa Burriana
    60 min. rijden - 56.4 km
  • Iglesia de la Encarnación
    23 min. rijden - 12.8 km
  • Indoor Padel Club Velez Malaga
    43 min. rijden - 27.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Málaga-María Zambrano - 36 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 89 min. rijden

Restaurants

  • reyes
    31 min. rijden
  • Cruz Latina
    26 min. rijden
  • Bar La Plaza
    4 min. rijden
  • RESTAURANTE EL MOLINO
    1 min. wandelen
  • Bar Arriba Y Abajo
    26 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Carlitos Comares by Ruralidays over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Carlitos Comares by Ruralidays?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Carlitos Comares by Ruralidays inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Carlitos Comares by Ruralidays uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Carlitos Comares by Ruralidays?

Deze gezinsvriendelijke villa ligt in een landelijke omgeving, op 20 km afstand van Iglesia de la Encarnación, La Viñuela Reservoir en Mirador Del Cochino. Ook María Zambrano Park en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa Carlitos Comares by Ruralidays

8,8

Uitstekend

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Das Haus ist in einer ausgezeichneten Umgebung, und wir hatten eine tolle Zeit, das Haus ist riesig

Das Haus ist in einer ausgezeichneten Umgebung, und wir hatten eine tolle Zeit, das Haus ist riesig und ermöglicht es Ihnen, Unabhängigkeit in den Zimmern zu haben.
Van een partnersite

8/10 – Goed

Das Haus ist in einer ausgezeichneten Umgebung, und wir hatten eine tolle Zeit, das Haus ist riesig

Das Haus ist in einer ausgezeichneten Umgebung, und wir hatten eine tolle Zeit, das Haus ist riesig und ermöglicht es Ihnen, Unabhängigkeit in den Zimmern zu haben.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Wir waren in der Villa für eine Woche, und es war absolut perfekt. Die Villa ist ideal für eine groß

Wir waren in der Villa für eine Woche, und es war absolut perfekt. Die Villa ist ideal für eine große Gruppe mit 3 verschiedenen schönen Terrassen, wo Sie den ganzen Tag lang sitzen und Lounge können. Der Pool ist toll zum Abkühlen, und es gibt eine andere lokale Pool nur auf der Straße. Es ist eine sehr ruhige Gegend, aber nahe genug, um ein paar kleine Bars und einem wunderschönen, malerischen Stadtzentrum entfernt. Bob und Alba waren so hilfsbereit und freundlich, wir haben uns sehr willkommen. Wir werden auf jeden Fall wieder. Vielen Dank!
Van een partnersite

8/10 – Goed

Uitzicht en de terrassen. Goede bedden en fantastische keukenuitrusting.Comfor Heel hartelijk en b

Uitzicht en de terrassen. Goede bedden en fantastische keukenuitrusting.Comfor Heel hartelijk en betrokken
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

We stayed at the villa for a week, and it was absolutely perfect. The villa is perfect for a big gro

We stayed at the villa for a week, and it was absolutely perfect. The villa is perfect for a big group with 3 different beautiful terraces where you can sit and lounge all day long. The pool is great for cooling down, and there is a another local pool just up the road. It is a very peaceful area, but close enough to a couple of small bars and a gorgeous, quaint town centre. Bob and Alba were so helpful and friendly, they made us very welcome. We will definitely be back. Thank you!