Gehele woning·Particuliere eigenaar
Unique Covered Wagon Glamping with Shared Sauna
Fotogalerie voor Unique Covered Wagon Glamping with Shared Sauna





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 411
inclusief belastingen en toeslagen
18 feb - 19 feb
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Colorado City, AZ
In de buurt
- Water Canyon Winery3 min. rijden - 1.9 km
- Cottonwood Park4 min. rijden - 3.4 km
- Cottonwood Point Wilderness5 min. rijden - 4.1 km
- Hildale City Hall5 min. rijden - 4.5 km
- Water Canyon Trailhead15 min. rijden - 9.3 km
Lokaal vervoer
- St. George, UT (SGU) - 60 min. rijden
Restaurants
- Edge Of The World Brewery5 min. rijden
- The Ten 45 Beer And Wine Garden5 min. rijden
- Yellowstone Risge Beer And Wine8 min. rijden
- Blue Agave Mexican Kitchen4 min. rijden
- Beans & Brews5 min. rijden
Over deze accommodatie
Unique Covered Wagon Glamping with Shared Sauna
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.