Fotogalerie voor Jeanne's apartment. 500 from the castle, in a quiet, green setting





Jeanne's apartment. 500 from the castle, in a quiet, green setting biedt onder andere een wasserij. Ga het net op via wifi in de kamer.
Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 105
inclusief belastingen en toeslagen
29 aug - 30 aug
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Chinon, Indre-et-Loire
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Jeanne's apartment. 500 from the castle, in a quiet, green setting
Beoordelingen
10
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
27 aug 2025
Positief: Netheid
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
francois p.
5 aug 2025
Positief: Netheid
francois p.
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Marie-Pierre D.
26 mei 2025
Marie-Pierre D.
3 nachten verbleven in mei 2025