Ji Hotel ligt in District Yuhua, een wijk in Changsha. Bezoek culturele hoogtepunten Changsha Bamboo Slips Museum en Chángshā City Museum. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Lokman Water Park en Changsha Ferris Wheel. Changsha Window of the World en Happy Ocean zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Changsha
Building 25, Lito Road Greenland Window, Changsha, Hunan, 410027
In de buurt
Guitang Rivier Ecologisch Park
7 min. rijden - 3.4 km
Changsha International Convention and Exhibition Center
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatieklasse
Ten behoeve van onze klanten hebben we een classificatie toegekend volgens ons classificatiesysteem.
Veelgestelde vragen
Waar staat Ji Hotel?
Dit hotel ligt in District Yuhua, op 3,2 km van Changsha International Convention and Exhibition Center en op 3,7 km van Guitang River Ecological Park. Ook Lokman Water Park en Botanische tuin van het Hunanbos liggen op 10 km afstand. Changsha South Station ligt op 23 minuten wandelen.