Gehele woning
Falaises by Interhome
Fotogalerie voor Falaises by Interhome





Beoordelingen
8,6 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Dunes et Bois by Interhome
Dunes et Bois by Interhome
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
- Parking beschikbaar
8.2 van 10, Zeer goed, 11 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vacation Home Les Falaises in Ovronnaz 8 Persons 4 Bedrooms
CH1912.419.1
Over deze buurt

Ovronnaz, Valais
In de buurt
- Skilift La Loutze11 min. wandelen - 1.0 km
- Bébé Ovronnaz11 min. wandelen - 1.0 km
- Tele Jorasse11 min. wandelen - 1.0 km
- Ovronnaz Skigebied14 min. wandelen - 1.2 km
- Bains d'Ovronnaz19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Chamoson - 12 min. rijden
- Sion (SIR) - 28 min. rijden
Restaurants
- Swiss Burger Bar15 min. rijden
- Boulangerie la Gourmandine15 min. rijden
- Mcdonald's15 min. rijden
- Cafe-Restaurant de la Poste15 min. rijden
- Restaurant De La Tour15 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Falaises by Interhome
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster