Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Kabelbaan Aiguille du Midi
Grand Hôtel Des Alpes bevindt zich dicht bij Chamonix - Planpraz-skilift en Mer de Glace en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met mogelijkheden voor alpineskiën, skipasservice en een skiopslagruimte. Trakteer jezelf op hydrotherapie, een lichaamsbehandeling of een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Grand Hôtel Des Alpes bevindt zich in Stadscentrum van Chamonix, een wijk in in Chamonix-Mont-Blanc, en ligt vlak bij een treinstation en aan een rivier. Kabelbaan Aiguille du Midi en Chamonix - Planpraz-skilift zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Mer de Glace en Aiguille du Midi. Ook Wintersportplaats Les Houches en Skyway Monte Bianco zijn zeker een bezoekje waard.Er zijn mogelijkheden te over in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Vergeet ook niet om te gaan sneeuwschoenwandelen of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Chamonix-Mont-Blanc
75 Rue du Docteur Paccard, Chamonix-Mont-Blanc, Haute-Savoie, 74400
In de buurt
Kabelbaan Aiguille du Midi
5 min. wandelen - 0.4 km
Eglise de Chamonix
6 min. wandelen - 0.6 km
Chamonix - Planpraz-skilift
11 min. wandelen - 0.9 km
Centre Commercial Alpina
6 min. wandelen - 0.6 km
Le Brevent Kabelbaan
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Station Chamonix Anguille du Midi - 2 min. wandelen
Col de Voza Tramway Station - 29 min. rijden
Geneva International Airport (GVA) - 69 min. rijden
Restaurants
Poco Loco
3 min. wandelen
Annapurna Restaurant
1 min. wandelen
Annapurna2 Grill N' Curry
3 min. wandelen
Aux Petits Gourmands
1 min. wandelen
La Calèche
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Hôtel Des Alpes
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Kabelbaan Aiguille du Midi
Grand Hôtel Des Alpes bevindt zich dicht bij Chamonix - Planpraz-skilift en Mer de Glace en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Skiërs en snowboarders kunnen kun hart ophalen bij dit hotel met mogelijkheden voor alpineskiën, skipasservice en een skiopslagruimte. Trakteer jezelf op hydrotherapie, een lichaamsbehandeling of een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een lift, een feestzaal en geldautomaat/bankservice
Massage- en behandelingsruimtes, een kruier/portier en conciërgeservice
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Grand Hôtel Des Alpes hebben leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies met kabelzenders en een dvd-speler
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 25 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: EUR 30 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Binnenzwembad
Bubbelbad
Fietsenverhuur
Sauna
Ski-opslag
Skiën
Skipassen
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Dvd-speler
Kinderopvang op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
80 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Aan een rivier
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Ayurvedische behandelingen
Hydrotherapie
Massages in de kamer
Spabehandelingsruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1840
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluisje
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
De ingang van de parkeerplaats voor deze woning is bereikbaar via 131 Rue du Lyret.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.60 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 30 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 25 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Beschikt Grand Hôtel Des Alpes over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Grand Hôtel Des Alpes?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 25 per dag.
Hoe laat kan ik bij Grand Hôtel Des Alpes inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Grand Hôtel Des Alpes uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Grand Hôtel Des Alpes?
Dit hotel in Stadscentrum van Chamonix ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 10 minuten wandelen van Kabelbaan Aiguille du Midi en Chamonix - Planpraz-skilift. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of sneeuwschoenwandelen. Ook Mer de Glace en Wintersportplaats Les Houches liggen op 10 km afstand. Station Chamonix Anguille du Midi ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Chamonix-Mont-Blanc is het 8 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Hôtel Des Alpes
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,8
Locatie
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 224 van 266 beoordelingen
10 - Uitstekend
224
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 266 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 266 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 266 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 266 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
8/10 – Goed
JACQUES, OOSTENDE
2 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
SUPER SERVICE
RETRO HOTEL MET WEL VEEL SFEER IN HET CENTRUM
JACQUES
10/10 – Uitstekend
Kenneth, Seattle
Reisde met partner
31 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes to both ski access and view. A beautiful stay.
Kenneth
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Amy
Reisde met familie
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was incredible! So helpful and attentive to every need and helped us book everything. Would definitely recommend and go back! Great location too!!
Amy
5 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lance, Renton
Reisde met partner
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Every expectation was exceeded. Located on a rue pietonne made it convenient to “go out and about”
Highly recommend this hotel
Lance
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Sylvia, New York
Reisde met partner
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Definitely the best in Chamonix !!!
Sylvia
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Ellen
Reisde met familie
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, clean room friendly staff
Ellen
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Aaron
Reisde met partner
27 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a beautiful hotel and the staff was excellent! They gave us Great recommendations, took us anywhere we needed to go, etc. I would highly recommend this hotel to anyone traveling to Chamonix.
Aaron
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Paulina
10 feb 2026
Paulina
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ryan
8 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Wonderfull experience. The hotel is clean, well located and courteously managed. Francesca is a gem…
Ryan
5 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Helen
7 feb 2026
Things were so old in our room and so many deficiencies that we refused to stay and demanded our money back.
The manager did finally agree to do a 100% refund but she was possibly playing games with us by saying Expedia didn’t allow her !!!
Helen
3 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Douglas
Reisde met partner
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We can't say enough about the Grand Hotel Des Alpes.
Centrally located in town, so made it easy to visit local shops and phenomenal restaurants (e.g. Atmosphere, Rose de Pont and Matafan, all highly recommended).
Skiing to each of the 4 resorts was made easy through the hotels shuttle service. Picks you up at the hotel and drops you off at the slopes. Then returns you. Both to and from are on a schedule you decide. Staff was amazing. Little positives like sweets in the early afternoon and savory snacks in the late afternoon were a very nice surprise.
We will always stay here when visiting Chamonix.
Doug and Nadine
Douglas
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Rafael
22 jan 2026
Rafael
3 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Catherine
11 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
J ai dit tout ce que j avais a dire a la réception de l hôtel ..
Catherine
5 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Romain
9 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
A la hauteur d’un 5 étoiles. Chambre nickel, service parfait, spa très bien, personnel très aidant souriant et agreable
Romain
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Jan
Reisde met familie
14 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful. We love staying in room 700.
Jan
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Fredrik
7 nov 2025
Fredrik
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Samuel
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highlight of our stay in Chamonix wonderful place. Nice hot tub. Incredible dining at the chefs dinner. Great place.
Samuel
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jeremy
6 okt 2025
Jeremy
2 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Pak Hang
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pak Hang
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Laurie
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic hotel, highly recommend
Excellent hotel, nice and clean.
Staff were attentiveness, provided extras (nice little treat) when purchasing.
Spa is open from 9am-9pm which again was good after a days walking the hills.
Great location, right in the centre of Chamonix
The street can be loud, (UTMB was being held the week we were there) however we were provided with ear plugs.
Highly recommended a Mountain View, just stunning
Laurie
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
marc
Reisde met familie
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel est très bien situé, suite sympathique, spa aussi, petit déjeuner un peu en dessous du standard 5 etoiles et donc un peu chère, personnel très bien
marc
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
roger, worcester park
16 aug 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel great location. However I booked a brevant view room that was on the noisy Main Street - I’d book a room on other side.
Breakfast was not great for 30 euros. But lovely hotel
roger
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Patrik
Reisde met familie
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Patrik
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Fredrik
Reisde met familie
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great staff and nice ambiance
Fredrik
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Nurdan
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer