Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Chamonix at your doorstep - cozy, central, perfect for adventure!
Appartement in Chamonix-Mont-Blanc, op 6 minuten stappen van Kabelbaan Aiguille du Midi
Fotogalerie voor Chamonix at your doorstep - cozy, central, perfect for adventure!





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Résidence le Chardonnet D, Argentière (Chamonix), France
Résidence le Chardonnet D, Argentière (Chamonix), France
- Keuken
- Wasmachine
- Parking beschikbaar
- Uitzicht op de bergen
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 74056003076QZ
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
chamonix
In de buurt
Kabelbaan Aiguille du Midi3 min. wandelen - 0.3 km
Skigebied Brévent-Flégère8 min. wandelen - 0.7 km
Eglise de Chamonix9 min. wandelen - 0.8 km
Chamonix - Planpraz-skilift11 min. wandelen - 0.9 km- Centre Commercial Alpina11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Station Chamonix Anguille du Midi - 5 min. wandelen
- Col de Voza Tramway Station - 29 min. rijden
- Sion (SIR) - 76 min. rijden
Restaurants
- Annapurna Restaurant4 min. wandelen
- Annapurna2 Grill N' Curry3 min. wandelen
- Moody Coffee Roasters3 min. wandelen
- Aux Petits Gourmands6 min. wandelen
- Turki Halal3 min. wandelen








