Casa Margherita

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Inclusief ontbijt
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar
De huidige prijs is € 102
inclusief belastingen en toeslagen
26 mei - 27 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Casa Margherita

  • Pension met een luxe stijl niet ver van Val d'Ayas
  • Casa Margherita bevindt zich dicht bij Terme di Saint-Vincent en Casino de la Vallée en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een vuurkorf. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit pension. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een koffiebar/café en een tuin.
  • Andere voordelen van dit pension zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Fietsverhuur, bagageopslagruimte en tuinmeubelen
    • Conciërgeservice, barbecues en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Casa Margherita zorgen voor veel comfort met privébubbelbaden buiten en luxe beddengoed, naast voordelen zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Kinderstoelen, kinderpantoffels en kinderboeken
    • Bedden met traagschuimmatrassen, donsdekens en gratis baby-/kinderbedden
    • Regendouches, bidets en gratis toiletartikelen
    • Smart-tv's van 43 inch met streamingdiensten en premium tv-zenders
    • Privétuinen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 16

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 18.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 30 april betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 15 juni betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 16 juni tot 30 september, EUR 1.50 per persoon, per nacht
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 30 november, EUR 1.50 per persoon, per nacht

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Spatoeslag: EUR 40 per persoon per verblijf
  • Bubbelbadtoeslag: EUR 40 per persoon per verblijf
  • Diner: EUR 35

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Margherita?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa Margherita?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Casa Margherita van één nacht voor twee volwassenen op 26 mei 2026 min. € 102, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa Margherita inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Margherita uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Margherita?

Dit luxe pension ligt in de bergen, op 0,1 km van Val d'Ayas en op 20 km afstand van Bard Fortress en Champoluc Gondola. Ook Monterosa Ski en Monterosaspa Wellness Centrum liggen op 25 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,4

Voorzieningen

10

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 15 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 15 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Annetta

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geweldig verblijf, zeer vriendelijke gastheer die ons hartelijk heeft verwelkomt. Accommodatie zeer schoon. We hadden een goed bed en badkamer gweldig. Onze gastheer heeft heerlijk voor ons gekookt, pasta porcini , echt verrukkelijk. Alles was een heerlijk verblijf van 1 nacht voor onze doorreis. Het ontbijt was ook helemaal goed met verse croissantjes kaas en vleeswaren fruit yoghurtjes en heerlijk kiffie. Volgend jaar absoluut weer 👏👏👏👍👍👍grazie
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gary

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely cozy place with great hosts.. Would love to come back
1 nacht verbleven in maart 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Harlan

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Merko was excellent in his service! We love our stay in this beautiful place! So relaxing and peaceful here! We love the breakfast from this place and highly recommend it!
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Roberto

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
tutto eccellente in particolare l'accoglienza, la disponibilità, e la simpatia dei gestori,
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Milka

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The most wonderful and friendly hosts, the house is in a beautiful setting and we would have stayed a little longer but were compromised by the Giro d Italia passing through.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Margaret

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marc

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fabuleux

4 jours dans la vallée d’Ayas. Une maison chambre d’hôtes avec tout ce qu’il faut + super accueil/service
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Francis

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly helpful host. Beautiful house with immaculate rooms great nights sleep and wonderful views will definitely stay again next time we visit Italy
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

heather

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room, bathroom and entire property were spotless, the bed was very comfortable with nice linens. Mirko and his wife Daniella were very attentive and welcoming to my husband and me after a long flight from Phoenix Arizona to Milan and the drive to their lovely home. The breakfast was excellent and the kitchen was well appointed. Although Mirko doesn’t speak much English, we were still able to have a lovely conversation upon arrival, at breakfast each morning and the morning of our departure. We were also able to store medication and ice packs for my husband’s medication in the refrigerator and freezer with 24 hour access. Breakfast was delicious and plentiful with both sweet and savory choices, 4 juices, unlimited tea and coffee. The coffee machine was available 24 hours a day, and he even filled my thermos cup with coffee for our long drive to Mont Blanc and Geneva upon our departure. The location was breathtaking with lovely views and a scenic drive. Parking onsite was a huge plus. He gave us tips on restaurants and other places on the area to visit as well.
View from our room
View from breakfast room
View from the front of Casa Margarita
View from our balcony
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fulvio

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eccezionale sia la camera, che la colazione. I proprietari entrambi gentili e cortesi
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Margaret

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I’m one a 1 month trip around Europe with my daughter and stayed at Casa Margherita on Sept 13 and 14. This has been the best place we have stayed at by far. The owners were very welcoming and accommodating. Thank you for a wonderful time.
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Franck

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Calme, repos et bienveillance !

Accueil très chaleureux, service au petits soins. Très beau chalet et très belle chambre donnant, chaque matin, une vue incroyable sur les monts des Alpes enneigés. "Mirkho" reste à votre écoute et tente de réaliser tous vos désirs. Prêt à y retourner en couple pour un séjour paisible et de tout repos. (Mirkho se débrouille très bien en français)
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MICHAEL

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlo Patrick

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mirko numero 1

1 nacht verbleven in mei 2024