Villa Trullo Ettore is een charmante villa midden op het Italiaanse platteland. Dit traditionele gebouw met zijn prachtige trullo-koepel en nissen heeft een modern interieur met stijlvolle meubels. Ceglie Messapica ligt op minder dan 10 minuten rijden en biedt tal van restaurants en bars waar je alle lokale gerechten en wijnen kunt proeven. Het strand van Villanova ligt op iets meer dan 30 minuten rijden. Terug bij de villa nodigen het ontspannende zwembad en de terrassen je uit om lekker in de zon te relaxen of op je gemak buiten te dineren. Wifi, zwembadverwarming en airco/verwarming in de slaapkamers en de eetkamer zijn inbegrepen.
Villa Trullo Ettore ligt op een spectaculaire landelijke locatie, op minder dan 10 minuten rijden van Ceglie Messapica en iets minder dan 20 minuten rijden van Ostuni, die worden beschouwd als de parels van de Itria-vallei. De ligging van de villa biedt een unieke kans om je onder te dompelen in de lokale Apulische cultuur. Er zijn historische centra, heerlijke gastronomie en evenementen om van te genieten. Het is ook de perfecte locatie als je naar de Adriatische kust wilt, die op iets meer dan 30 minuten rijden ligt. Villa Trullo Ettore is de ideale keuze voor een ontspannen vakantie.
Hoofdzwembad: 10 x 4 m, diepte 1,4 - 1,5 m.
Zwembadverwarming is niet beschikbaar in juli en augustus.
deze villa ligt in Ceglie Messapica in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Centro Storico di Martina Franca en Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Ceglie Messapica en Castello Ducale. Centro Culturale la Luna nel Pozzo en Botanische Tuinen van Pomona zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ceglie Messapica
Beschikt Villa Trullo Ettore by Villa Plus over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Trullo Ettore by Villa Plus?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Trullo Ettore by Villa Plus inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Trullo Ettore by Villa Plus uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Trullo Ettore by Villa Plus?
Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op enkele stappen van Valle d'Itria en op 10 km van Kasteel van Ceglie Messapica en Castello Ducale. Ook Kerk van Santa Maria Assunta en Piazza Vecchia liggen op 10 km afstand.