Provençal House 300 meters from the Beach - Comfort & Charm in Cavalaire-sur-Mer
Dit Provençaalse huis van 110 m² ligt op een ideale locatie, op slechts 300 meter van het prachtige strand van Bonporteau, en verwelkomt je in een rustige, groene omgeving. Het is van alle gemakken voorzien voor een comfortabel verblijf met familie of vrienden. 🏡 Het huis: een huis van 110 m² met airco, ideaal voor 6 personen. Ruime woonkamer van 27 m² met flatscreen-tv, digitale terrestrische televisie, internationale zenders, Netflix, een grote bank en fauteuil rond een salontafel van mangohout. Geniet van de thuisbioscoop, de dvd-speler en de elektrische open haard voor gezellige avonden. Er zijn bordspellen en boeken beschikbaar. 110 m² glasvezel-wifi inbegrepen. Neem de tijd om te genieten van je ontbijt of lunch op het terras van 90 m² met een grote eettafel van 3 meter en 4 ligstoelen om lekker te ontspannen. Geniet van het onbelemmerde, zonnige uitzicht. Betegelde binnenplaats met parkeerplaats + oplaadpunt voor je milieuvriendelijke voertuigen. 🍽️ Maak heerlijke maaltijden klaar in onze volledig uitgeruste keuken met een La Cornue-fornuis (2 gaspitten, 2 elektrische pitten, kookplaat, 1 gasoven, 1 elektrische oven), koelkast en vriezer, keukenmachine, fondueset, crêpemaker en magnetron. Je hoeft de afwas niet te doen, daar zorgt de vaatwasser wel voor. Voor je ontbijt: een Dolce Gusto-koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster en citruspers. In de ruime voorraadkast kun je je eten netjes opbergen. Je kunt ook aan de eettafel in de keuken van je maaltijden genieten, perfect om met z’n zessen bij elkaar te komen na jullie lange wandelingen langs het kustpad. Er zijn genoeg borden, kommen, glazen, bestek, schalen en slakommen om stevige maaltijden of hapjes te bereiden. Er zijn talrijke kruiden en specerijen (zout, peper, olie) aanwezig om je culinaire creativiteit de vrije loop te laten.
🛏️ Slaapplaatsen:
Om te ontspannen na een dagje winkelen heb je 3 slaapkamers:
Gele kamer: 9,5 m² met een tweepersoonsslaapbank die je naar believen kunt uit- en inklappen, een kledingkast, een bureau en een tv. Originele inrichting. Raam met dubbele beglazing dat uitkijkt op de achtertuin.
Blauwe kamer: 35 m² met een tweepersoonsbed en 2 kledingkasten. 2 ramen met dubbele beglazing die uitkijken op de poort en de achtertuin. Boven vind je een master suite met een schuin plafond: 62 m² (90 cm op het laagste punt en 180 cm op het hoogste) met een queensize bed, douche, wastafel en eigen toilet. Voorzien van airco. Flatscreen-tv. Drie dakramen om, afhankelijk van het tijdstip van de dag, van de zon of de sterren te genieten (of trek gewoon de gordijnen dicht). Een grote inkleedkamer/werkkamer van 15,6 m² met kledingkasten, spiegels en veel opbergruimte staat tot je beschikking. En in het midden staat een grote granieten tafel voor als je moet werken. Badkamer: antiek bad en inloopdouche, wastafel, opbergruimte, spiegel en haardroger. Apart toilet. Voorzieningen & extra’s: beddengoed en handdoeken aanwezig. Reisbedje en kinderstoel beschikbaar op aanvraag. Wasmachine, droger, strijkplank en strijkijzer staan tot je beschikking. 📍 Ideale ligging: 300 m van het strand van Bonporteau, 350 m van de supermarkten Aldi en Carrefour, 1,2 km van de haven van Cavalaire-sur-Mer. Dit charmante huis is perfect om te ontspannen, te koken, te lezen, gasten te ontvangen of gewoon te genieten van de mediterrane zon. Alles is aanwezig voor een rustig en onvergetelijk verblijf aan de Franse Rivièra. 🗓️ Wacht niet langer en boek je vakantie in Cavalaire-sur-Mer! Het huis is niet toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
Gelijkaardige accommodaties
Cozy home in Cavalaire with private swimming pool, can be inside or outside
Cavalaire
Cozy home in Cavalaire with private swimming pool, can be inside or outside
dit vakantiehuis ligt in Cavalier. Bezoek culturele hoogtepunten Musée de la Gendarmerie et du Cinéma de Saint Tropez en La Maison des Papillons. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Domaine du Rayol en Azur Park. Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuurlijke activiteit zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Cavalier
Station Le Cannet-des-Maures Le Luc-et-Le Cannet - 47 min. rijden
Saint-Tropez (LTT-La Mole) - 36 min. rijden
Restaurants
Le Pizzaïole
18 min. wandelen
Pizza A L'italienne
15 min. wandelen
Le Bateau Ivre
19 min. wandelen
La Rhum Caffeé
16 min. wandelen
Les Rotisseurs De La Cote
20 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Provençal House 300 meters from the Beach - Comfort & Charm in Cavalaire-sur-Mer?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Provençal House 300 meters from the Beach - Comfort & Charm in Cavalaire-sur-Mer inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Provençal House 300 meters from the Beach - Comfort & Charm in Cavalaire-sur-Mer uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Provençal House 300 meters from the Beach - Comfort & Charm in Cavalaire-sur-Mer?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Cavalier ligt op 2 km afstand van Plage de Bonporteau, Landingsstranden van Cavalaire en Casino de Cavalaire. Plage du Figuier ligt op 5 km.