Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
2 Bedroom Apartment in Catania
Geniet bij dit appartement van aparte rookruimtes. Dit appartement biedt een haardroger, douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
A Casa di Diego-appartamento Fronte Mare Vicino al Centro Storico di Catania
A Casa di Diego-appartamento Fronte Mare Vicino al Centro Storico di Catania
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Picanello-Ognina-Barriera-Canalicchio, een wijk in Catanie. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Via Etnea. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Catania en Etna. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Angelo Massimino of PalaCatania. Bekijk onze reisgids voor Catanie
Le Ciminiere Fairs & Convention Center (conferentiecentrum)
2 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Galatea - 16 min. wandelen
Station Catania Ognina - 18 min. wandelen
Catania (CTA-Fontanarossa) - 21 min. rijden
Restaurants
La Tavernetta
9 min. wandelen
Caffè Epoca
8 min. wandelen
Bar Ernesto
4 min. wandelen
Cutilisci
1 min. wandelen
Sciara Pizzeria Vulcanica
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 2 Bedroom Apartment in Catania?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij 2 Bedroom Apartment in Catania?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij 2 Bedroom Apartment in Catania van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 169, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Apartment in Catania inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Apartment in Catania uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 Bedroom Apartment in Catania?
Dit appartement ligt in Picanello-Ognina-Barriera-Canalicchio, vlak bij Haven van San Giovanni en Ionische Zee. Ook Spiaggia San Giovanni Licuti Rocce en Lungomare di Ognina liggen op 10 minuten wandelen. Station Galatea ligt op 16 minuten wandelen en naar Station Italia is het 21 minuten wandelen.