Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Le Residenze Belvedere
Condo's in Castelsardo met kitchenettes en balkons of terrassen
Dit appartement beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad. Elk appartement heeft een balkon of terras en een kitchenette met koelkast en kookplaat. Een haardroger, een douche en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Le Residenze Belvedere heeft 10 kamers met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon of terras. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
Talen
Engels, Duits, Italiaans
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Zandstrand in de buurt
Zwembad/spa
Seizoensgebonden buitenzwembad
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Kitchenette
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Haardroger
Privébadkamer
Toiletpapier
Buiten
Balkon/terras
Klimaatregeling
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.30 uur tot 19.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht.
Schoonmaakkosten: EUR 60 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT039007B100000000
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 15 juni tot 15 september
Accommodatie ook bekend onder de naam
Le Residenze Belvedere Condo
Le Residenze Belvedere Castelsardo
Le Residenze Belvedere Condo Castelsardo
Over deze buurt
VIA LI RUSSI, Castelsardo, SS, 07031
In de buurt
Doria-kasteel - 14 min. wandelen - 1.3 km
Spiaggia la Marina di Castelsardo - 16 min. wandelen - 1.4 km
Porto di Castelsardo - 4 min. rijden - 2.2 km
Strand van Lu Bagnu - 5 min. rijden - 3.3 km
Roccia dell'Elefante - 5 min. rijden - 4.7 km
Lokaal vervoer
Station Sassari - 34 min. rijden
Alghero (AHO-Fertilia) - 71 min. rijden
Restaurants
Cosmos Pizzeria - 19 min. wandelen
Cafe De Paris - 14 min. wandelen
Le Cisterne - 18 min. wandelen
Ristorante Pizzeria Mistral - 15 min. wandelen
Roccaja - 11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Le Residenze Belvedere over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Le Residenze Belvedere?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Le Residenze Belvedere inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Residenze Belvedere uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Residenze Belvedere?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Piazza del Novecentenario, Spiaggia la Marina di Castelsardo en Golfo dell'Asinara. Ook Doria-kasteel en Museo dell'Intreccio Mediterraneo liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Le Residenze Belvedere
Beoordelingen
2,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
2,0/10
Netheid
2,0/10
Voorzieningen
2,0/10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
2,0/10
Milieuvriendelijkheid
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Andreas
Reisde met familie
20 jul 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vorsicht vor dem Anbieter Sardhouse Holiday SRLS!
Wir wurden in einem anderen als dem abgebildeten Apartment mit deutlich schlechterem Standard und Sauberkeit untergebracht.
Unsere Reklamation wurde vor Ort mit Ausreden abgetan, dass die Bilder nicht von Sardhouse stammten, obwohl die Unterkünfte direkt auf der Website https://www.sardegnarenthouse.com/Immobile/appartamento-armony/ buchbar sind.