Fotogalerie voor Villino Le Palme Laghi Di Sibari





Villino Le Palme Laghi Di Sibari biedt onder andere een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Gehele woning
2 slaapkamers Max. aantal: 4 79.3 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schadeborg: EUR 200 per verblijf
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 5 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 5 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 295 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT078029C2IR5AN5ZH, 078029-AAT-00014
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villino Le Palme Laghi Sibari
Villino Le Palme Laghi Di Sibari Cassano allo Ionio
Villino Le Palme Laghi Di Sibari Private vacation home
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Cassano allo Ionio. Bezoek culturele hoogtepunten Nationaal Archeologisch Museum van Sybaris en Castello Ducale. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Corigliano Seafront en Dropfabriek Amarelli. Odissea 2000 en Meren van Sibari zijn ook een bezoek waard.

Contrada Laghi di Sibari, 1, Cassano allo Ionio, CS, 87011
In de buurt
- Nationaal Archeologisch Museum van Sybaris - 6 min. rijden - 2.6 km
- Archeologisch Park van Sybaris - 8 min. rijden - 4.1 km
- Corigliano Seafront - 20 min. rijden - 15.9 km
- Grotta delle Ninfe - 29 min. rijden - 23.6 km
- Odissea 2000 - 40 min. rijden - 37.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 14 min. rijden
- Sibacioc - 11 min. rijden
- Pizza E Gulie - 12 min. rijden
- RistorAntos - 17 min. wandelen
- Just Bar - 19 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villino Le Palme Laghi Di Sibari
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.