Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center ligt in Stadscentrum van Casablanca, een wijk in Casablanca. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Ain Diab en Arabische Liga Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Complexe culturel Sidi Belyout en Centre Culturel Sidi Maarouf. Bekijk onze reisgids voor Casablanca
279 Boulevard Bir Anzarane, Casablanca, Casablanca, 20250
In de buurt
Casablanca Twin Center
15 min. wandelen - 1.3 km
Twin Center Winkelcentrum
15 min. wandelen - 1.3 km
Villa des Arts
18 min. wandelen - 1.5 km
Cathédrale Sacré-Cœur
5 min. rijden - 2.2 km
Mohammed V-plein
6 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Station Riviera - 3 min. rijden
Station Casablanca Mers Sultan - 6 min. rijden
Casablanca (CMN-Mohammed V) - 36 min. rijden
Restaurants
roots cafe
8 min. wandelen
Little Mamma
5 min. wandelen
Le Marly
6 min. wandelen
Restaurant Tex Mex -Mexicana
5 min. wandelen
Paul
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een healthclub over een bar/lounge en een snackbar/deli. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een seizoensgebonden buitenzwembad en een businesscentrum. Elk aparthotel biedt een keuken en een waterkoker, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie. Je vindt er tevens een kluis en een bureau. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center heeft 96 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een healthclub en een seizoensgebonden buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (MAD 50 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Keuken
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Waterkoeler
Eetopties
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 06.30 uur tot 11.00 uur in het weekend: MAD 155 voor volwassenen en MAD 77,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Bibliotheek
Flatscreen-tv
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
4 vergaderruimtes
Bureau
Businesscentrum
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: MAD 100 per huisdier per dag
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Dingen om te doen
Fitnesscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
96 units
Feestruimte
Gebouwd in 2018
Geluiddichte muren
Ramen met dubbelglas
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Waterkoeler
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn in maart, april, mei en juni gesloten:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je MAD 100 per huisdier, per dag
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 15 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 13.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer MAD 155 voor volwassenen en MAD 77.5 voor kinderen
Betaald parkeren: MAD 50 per nacht
Toeslag voor huisdieren: MAD 100 per huisdier, per dag
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 30 september
Accommodatie ook bekend onder de naam
Adagio Casablanca City Center Opening April 2019
Adagio City Center Opening April 2019
Aparthotel Adagio Casablanca City Center Opening April 2019
Aparthotel Adagio City Center Opening April 2019
Aparthotel Adagio Casablanca City Center
Adagio Casablanca City Center
Adagio Casablanca City Center
Adagio Casablanca City Center
Aparthotel Adagio Casablanca City Center
Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center Aparthotel
Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center Casablanca
Aparthotel Adagio Casablanca City Center (Opening April 2019)
Veelgestelde vragen
Beschikt Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center?
Vandaag, 27 mrt. 2026, kost een verblijf bij Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 86, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van MAD 100 per huisdier, per dag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost MAD 50 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center?
Dit aparthotel ligt in Stadscentrum van Casablanca, op 2 km afstand van Stadion Mohammed V, Twin Center Winkelcentrum en Casablanca Twin Center. Ook Villa des Arts en Viña Indómita liggen op 3 km afstand. Station Riviera ligt op 26 minuten wandelen en naar Station Les Hôpitaux is het 28 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Adagio Premium Casablanca City Center
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,8
Voorzieningen
8,0
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 116 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 116 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 116 beoordelingen
6 - Redelijk
13
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 116 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 116 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Sandra
Reisde met een groep
8 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Sandra
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Ester
Reisde met familie
22 mei 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Echt een super net en schoon hotel, ontbijt prima. Elke dag wordt de kamer schoongemaakt en voorzien van handdoeken en badkamerspullen. Dakterras en zwembad een aanrader. Prima service en aardig en uiterste vriendelijk personeel. Dichtbij het mohammed 5 stadion. Carrefour op 5 min loopafstand. Let op ze spreken er voornamelijk Frans en weinig Engels!
Ester
4 nachten verbleven in mei 2023
4/10 – Matig
Antonia
1 jan 2026
Antonia
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Mohamed
Reisde met familie
18 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Chambre à familiales bien agencé, propre une agréable. Personnel est très professionnel prévenant et attentionné.
Très bon petit-déjeuner. Bonne localisation par rapport à mes points d'intérêts. Tres bon séjour je recommande les yeux fermés
Mohamed
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Sebastien
23 nov 2025
Sebastien
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Arfan
Reisde met familie en kleine kinderen
21 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was fantastic from the room, the staff and the overall hospitality.
Arfan
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
John, Montreal
1 nov 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
John
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Yvonne
Reisde met partner
27 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was well equipped, clean and maintained. The best feature though was the helpfulness and friendliness of the staff
Yvonne
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
xinjun
17 okt 2025
xinjun
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Wilfred, Papeete
28 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon accueil, personnel aimable. Lieu propre, sécurisé et calme. Bien’placé. Le restaurant est un vrai plus.
Wilfred
3 nachten verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
NIABA NICOLAS JUNIOR
17 aug 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a very bad experience in thid property because there is no soundprofing in the bulding. You hear the traffic and car horn from the room like if you were on the street. The carpet in rooms are not even vaccum not to mention shampoo. Same for carpet on hall ground.
NIABA NICOLAS JUNIOR
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Omlita
Reisde met familie
4 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was amazing and the location was fantastic.
Omlita
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Stéphane
Reisde met een groep
29 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very helpful to accommodate us when we had to leave our bags for 2 extra hours. They let us keep the room until we came back from a tour. The room was good and clean. The area is not super convenient if you don't have a car as it's a bit far from the interesting spots. If you are willing to walk, it's not a big deal.
Stéphane
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Awa
Reisde met familie
7 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vraiment parfait
Awa
3 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Faduma, San Antonio
3 mei 2025
Positief: Netheid
Not hotel
Just like apartments
Faduma
9 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Anne
30 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Anne
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
JULIO
Reisde met een groep
16 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
JULIO
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Patrice Laurent
Reisde met familie
15 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent séjour à l'Adagio Hôtel pour son accueil et tous les services qu' il propose.
2ème séjour que nous faisons, toujours avec autant de plaisir .
Patrice Laurent
2 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
YAHYA
Zakenreiziger
6 jan 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
The main issue I noticed was the lack of proper hygiene in the hotel. Other then that its an awesome hotel
YAHYA
1 nacht verbleven in januari 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
6 jan 2025
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Certainly most bad experience stay . As being gold member I have stayed 1000s of hotel nights. A certain age lady from reception shouted at me just cause I went my room to get my charger with my gf . As if it’s a prison . She could talk better way being a hospitality worker. Horrible experience made my whole stay bad.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Pascal
Reisde met familie
30 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Pascal
3 nachten verbleven in december 2024
6/10 – Redelijk
said
Reisde met een groep
29 okt 2024
Positief: Comfort kamer
Hallways are dirty, the area carpet in the room was dirty.
said
5 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Roushan
Reisde met familie
19 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great hotel! Would love to come again!
Friendly and helpful staff.
Clean and tidy rooms.
The apartment had utilities for 4 guest in the kitchen and the kitchen was clean.
They had enough towels and gave refill whenever we needed extra.
The only minus thing was that they didn’t have coffee cups, and we got small glasses instead because lack of understanding English. Not every cleaning staff could speak English but they tried hard to help us and give what we wanted. The rooms were spacious enough for a family with two children. Would like to stay here again and would highly recommend this hotel.
Location was very safe and easy to come around with InDrive cab app. (English spoken drivers). Highly recommend to download this app.
Minus: the buffe, poor choose of food, the cheese was hard and outdated. They didn’t have any spoons or bowls for cereals. We had to ask them several time to get the spoon and bowls. Some of the food didn’t look fresh or appealing. The juice tasted odd. We just had breakfast buffe one day.
Positve: the omelette section and friendly staff who made your omelette like the way you wanted.
Minus: the laundry- there was no washing machine in the rooms but at the reception. You could wash clothes with an additional fee.
We thought that it would be in our rooms as described in website.