Hotels in de buurt van Casa de la Madera (Comunero de Revenga)

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Filter op

Gastenscore
Gastenscore
Sterrenclassificatie

Populaire hotels vlak bij Casa de la Madera

Hostal Casa Ramón III

2.0-sterrenaccommodatie
8.8 van 10, Uitstekend, (33)
'Habitaciones espaciosas y limpias, trato del personal muy bueno.'
De prijs is € 69
inclusief belastingen en toeslagen
14 okt - 15 okt
Hostal Casa Ramón III

Posada Las Mayas

4.0-sterrenaccommodatie
Posada Las Mayas
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Casa de la Madera

Hotels in de buurt van andere bezienswaardigheden in Casa de la Madera

Veelgestelde vragen

Hoe ziet de regio rond Casa de la Madera eruit?
Casa de la Madera ligt in Comunero de Revenga. Binnen enkele kilometers vind je 8 hotels en andere accommodaties die een uitstekende uitvalsbasis voor je verblijf vormen.
Wat is de beste accommodatie vlak bij Casa de la Madera?
Posada Las Mayas is volgens onze klanten de ideale verblijfsoptie, en dit hotel biedt een volledig uitgeruste spa en een restaurant. Deze accommodatie ligt op 3,5 km van Casa de la Madera. Een andere goede mogelijkheid is Hostal Casa Ramón III, een accommodatie 3,5 km verderop.
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Casa de la Madera?
Expedia heeft 8 hotels en andere accommodaties die op een paar kilometer afstand van Casa de la Madera liggen.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Casa de la Madera wil annuleren?
Ja. De meerderheid van de hotelreserveringen is volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is vaak binnen 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je misschien nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en filter op 'Volledig restitueerbaar' om topdeals in de buurt van Casa de la Madera te bekijken.

Ontdek de wereld met Expedia

Ontdek de wereld met Expedia