Gehele woning·Particuliere eigenaar
Javec patio 2 minutes from town center, 10 minutes from the sea and
Dit vakantiehuis in Carovigno is voorzien van een keuken en een terras
Fotogalerie voor Javec patio 2 minutes from town center, 10 minutes from the sea and





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Polinisso house to rent
Polinisso house to rent
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
2.0 van 10, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie BR07400291000017390
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Carovigno, Brindisi
In de buurt
Kathedraal van Ostuni12 min. rijden - 8.5 km
Zoosafari39 min. rijden - 45.0 km
Trulli di Alberobello62 min. rijden - 59.3 km- Castello Dentice di Frasso2 min. wandelen - 0.2 km
- Pilone Beach25 min. rijden - 24.7 km
Lokaal vervoer
- Station Carovigno - 6 min. rijden
- Brindisi (BDS-Papola Casale) - 26 min. rijden
Restaurants
- La piccola Napoli2 min. wandelen
- Bar Mezzaluna City H248 min. wandelen
- picci bar3 min. wandelen
- Osteria Casa Mia7 min. wandelen
- Braceria Pomodoro1 min. wandelen





