Gehele woning

LHP Suite Executive Cottage Capri

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor LHP Suite Executive Cottage Capri

Exterieur
Een moderne hotelkamer met een groot flatscreen televisietoestel aan de muur, een witte receptiebalie en een vloer met een blauw patroon.
Een moderne badkamer met een grote spiegel, een wastafel, een toilet en een bidet.
Woonruimte
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie aan een witte muur, een glazen salontafel en een witte bank.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

LHP Suite Executive Cottage Capri

  • Cottage vlak bij Piazzetta Capri
  • LHP Suite Executive Cottage Capri bevindt zich niet ver van Marina Grande en biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Tuinmeubelen
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij LHP Suite Executive Cottage Capri bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Pantoffels, geluiddichte muren en vliegenramen
    • (kleer)kasten, keukens en waterkokers

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt in Marina Piccola, een wijk in Capri. Marina Grande en Jachthaven van Sorrento zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Sorrento en Golf van Napels. Grotta Verde en Gardens of Augustus zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Capri
Meer cottages in Capri
Kaart
Via Marina Piccola 96, Capri, NA, 80076

In de buurt

  • Een kronkelende kustweg langs een steile klif met een helderblauwe zee.
    Via Krupp
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Kustlandschap met rotsachtige kliffen, helderblauw water en tal van boten.
    Gardens of Augustus
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een kustplaats met kleurrijke gebouwen, een jachthaven met diverse boten, en een berg op de achtergrond.
    Marina Grande
    19 min. wandelen - 1.4 km
  • Spiaggia di Marina Piccola
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Piazzetta Capri
    15 min. wandelen - 1.0 km

Restaurants

  • Da Alberto
    15 min. wandelen
  • Europa Bar
    11 min. wandelen
  • Quisi Bar
    17 min. wandelen
  • Gran Caffè Capri
    15 min. wandelen
  • Capri Rooftop
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij LHP Suite Executive Cottage Capri?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij LHP Suite Executive Cottage Capri inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij LHP Suite Executive Cottage Capri uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat LHP Suite Executive Cottage Capri?

Deze cottage ligt in Marina Piccola, op 15 minuten wandelen van Via Krupp en Piazzetta Capri. Grotta Verde en Witte Grot liggen op enkele stappen afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over LHP Suite Executive Cottage Capri

9,0

Fantastisch

9,6

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely accommodation with amazing jacuzzi and host who was polite. Recommended for a nice stay in capri
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love it!
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
lugar fantástico , insuperable como ubicación, facil de llegar a cualquier lado ya sea a la playa de marina piccola o al centro. excelente la atención , muy amable y simpático Anthony y muy cordial y atenta la señora Imma. Accesorios , vajillas , electrodomésticos todo de lujo . Excelente las camas y la ropa de cama . Amenities de cortesía (café tostadas dulces pava eléctrica bebidas cafetera) Realmente vacaciones y lugar soñados ! Gracias !!! volveremos
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid
Negatief: Communicatie
Great property, but contact to get to the property and get inside the gate was really lacking, we were concerned we were not going to get in. There was no arrival information sent the day before and just by chance we got a garderner to let us in and call the property manager. The space was cool, bathrooms were a bit old, but living space and outside spaces were amazing!
1 nacht verbleven in juni 2024