Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een zwembad en parkeerplaatsen. Dit appartement heeft een zetelbed en een televisie. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een oven. Een koffie/theemaker en een waterkoker zijn enkele van de overige beschikbare voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van airconditioning. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Entertainment
Tv
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de oceaan
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: cani di piccole dimensioni
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Villa Anita Apartment
Villa Anita Capo d'Orlando
Villa Anita Apartment Capo d'Orlando
Over deze buurt
dit appartement ligt aan het water in Capo d'Orlando. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Etno-Antropologico dei Nebrodi en Museum voor Byzantijnse en Normandische cultuur en kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Nebrodi Adventure Park en Jachthaven Porto Capo d'Orlando. Bekijk onze reisgids voor Capo d'Orlando
Zijn huisdieren welkom bij Villa Anita (Albatros)?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Anita (Albatros) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Anita (Albatros) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Anita (Albatros)?
Dit appartement ligt aan het water, op 2 km afstand van Romaanse baden van Bagnoli en Jachthaven Porto Capo d'Orlando. Ook Strand van Capo d'Orlando en Shrine of Our Lady of Capo d'Orlando liggen op 5 km afstand.