Gehele woning

Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

Een twee verdiepingen tellend stenen huis met een zwembad en een terras.
Een ruime woonruimte met een hoge plafond, houten kasten, een eettafel en een gezellige zithoek.
Exterieur
Een stenen huis met een overdekt terras en een zwembad.
Dineren

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamers150 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside

  • Idyllisch omringd door een kleine muur en omgeven door een mediterraan landgoed, verwelkomt Villa Es Figueral in de buurt van Campos haar gasten. De buitenruimte wordt gekenmerkt door uitgestrekte terrassen, gazons en grindzones, waar je een verscheidenheid aan heerlijke plekjes vindt om te vertoeven. Het gazon is ideaal voor kinderen om op te spelen en de buitenruimtes rond het huis vormen een geweldige plek om verstoppertje te spelen en andere buitenspelletjes. Het 10 meter lange zwembad is een echte blikvanger met zijn felblauwe mozaïektegels en de halfronde, brede ingang met trappetjes die het makkelijk maken om het zwembad te betreden. Er zijn comfortabele ligstoelen beschikbaar om uitgebreid te zonnebaden onder de blauwe mediterrane hemel. Hier kun je naar hartenlust ontspannen en de stress van alledag achter je laten. Drie treden leiden naar het overdekte terras, dat een heerlijk en luchtig uitkijkpunt biedt. Bij mooi weer kun je hier aan de gedekte eettafel al je maaltijden nuttigen en samen genieten van het uitzicht op het groen. Vooral 's ochtends is het leuk om plannen te maken voor de komende dag. De veranda is al even sfeervol op een warme avond, die je misschien graag doorbrengt met een stevige barbecue. De fantastische, ingebouwde barbecue helpt je graag. Je kunt verse, regionale ingrediënten naar eigen smaak bereiden en er daarna van genieten.







    Het terras leidt direct naar het woongedeelte van het huis in klassieke stijl. Hier word je begroet door lichte kleuren en veel hout, die harmonieus samengaan met de vloertegels, ramen en deuren. De gecombineerde woon/eetkamer met geïntegreerde keuken heeft twee gezellige banken die je uitnodigen om te ontspannen. Als je zin hebt, kun je hier naar muziek luisteren of je laten vermaken door een goede film, want de technische apparatuur is hier handig geïnstalleerd. Aan de eettafel tussen de banken en de keuken kun je samen genieten van een smakelijk diner binnenshuis. In de kitchenette, die losjes is gescheiden van het woongedeelte door een aanrecht, vind je alles wat je nodig hebt voor dagelijks gebruik, waaronder een Italiaans koffiezetapparaat en een waterkoker. Op koele avonden maakt een open haard deze grote woonkamer warm en gezellig. Op warme avonden zorgt de plafondventilator voor een verfrissend briesje. Vanaf hier leidt een prachtige marmeren trap naar de bovenverdieping van het huis. Gezellige en lichte slaapkamers, ook ingericht met veel hout, bieden de ideale basis voor een goede nachtrust. Er is een bed van 1,5 x 1,9 meter en twee bedden van elk 0,90 x 1,90 meter. Twee van de slaapkamers hebben een eigen badkamer. Eén badkamer is ook toegankelijk vanuit de gang. Je hoeft je geen zorgen te maken om een haardroger van thuis mee te nemen, want die is ter plaatse beschikbaar, net als een strijkijzer.



    Voor korte uitstapjes raden we het havengebied van het voormalige vissersdorp Colonia de Sant Jordi aan (19 km). Als je een liefhebber bent van strandvakanties, dan is Villa Es Figueral de perfecte plek voor jou. De mooiste stranden van de zuidoostkust, zoals het gezinsvriendelijke strand Es Trenc, liggen niet ver weg en zijn met een huurauto snel te bereiken. Aan het einde van een dag vol belevenissen kun je terugkeren naar je vakantievilla en de dag naar eigen wens afsluiten.



    De moderne natuurstenen villa Es Figueral ligt op een volledig landelijke en afgelegen locatie, slechts 7 km ten zuidoosten van Campos in het zuiden van het eiland. Het is omgeven door een prachtig privéterrein. In Campos vind je bars, restaurants en winkels voor je dagelijkse behoeften. Vanaf de villa is het maar een klein eindje rijden naar de zuidelijke stranden van Mallorca.



    - Verbruikskosten incl.

    - Toeristenbelasting (inclusief)

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Privé zwembad (50m2)

    - Airconditioning

    - Ventilator

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 1



Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 150 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/273
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Campos. Bezoek culturele hoogtepunten Fundació Cosme Bauçà en Els Calderers. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Artestruz Mallorca en Botanicactus. Son Mesquidassa en Centro de Visitantes del Parque Nacional de Cabrera zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Campos
Meer vakantiehuizen in Campos
Kaart
Campos

In de buurt

  • Een kustplaats met een strand, helder turquoise water en omliggende begroeiing.
    Playa Cala Santanyí
    23 min. rijden - 17.7 km
  • Een sappige plant met groene en rode bladeren op een zanderige ondergrond.
    Playa Es Trenc
    28 min. rijden - 22.1 km
  • Dalt Turó Wijngaard
    8 min. rijden - 5.2 km
  • Mercadillo de Santanyí
    17 min. rijden - 13.2 km
  • Artestruz Mallorca
    17 min. rijden - 15.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Manacor - 30 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Mallorquino
    12 min. rijden
  • Retroway
    12 min. rijden
  • C'an Vadell
    12 min. rijden
  • Sublims Gourmet
    12 min. rijden
  • Tess De Mar
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful home in Campos with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Campos ligt op 3,5 km van Dalt Turó Wijngaard en op 15 km afstand van Son Cosmet en Mercadillo de Santanyí. Ook Artestruz Mallorca en Parque Natural de Mondragó liggen op 15 km afstand.