Gehele chalet

Nice house just a few metres from the beach

Fotogalerie voor Nice house just a few metres from the beach

Een eetgedeelte met een witte tafel, drie stoelen, een hanglamp en een muurschildering met een tropisch thema.

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice house just a few metres from the beach

  • LOCATIE:



    Dit volledig gerenoveerde huis bevindt zich in de zone van La Dorada, op slechts 200 meter van het strand, waardoor het een ideale optie is om vakantie aan zee te genieten. De rustige omgeving en de nabijheid van het centrum van Cambrils maken het perfect voor zowel families als vriendengroepen die comfort en bereikbaarheid zoeken.



    RUIMTE:



    De woning beschikt over drie tweepersoonskamers, allemaal uitgerust met airconditioning en ventilator voor extra comfort. Het heeft twee volledige badkamers en een ruime, klimaatgeregelde woon-eetkamer. De open keuken is volledig uitgerust, inclusief oven en keukengerei. Buiten biedt het huis een grote privétuin, barbecue en een eetterras, perfect voor maaltijden in de buitenlucht onder een bioklimatische pergola. Een functionele en gezellige ruimte die bedoeld is om maximaal te genieten van tijd samen.



    INTERESSANTE INFORMATIE:



    Cambrils: je perfecte ontsnapping tussen zee en bergen



    Ontdek Cambrils, een charmante bestemming die 10 km aan stranden biedt, verbonden door een prachtige boulevard en fietspad, ideaal om te genieten van de zon en watersporten. Of je nu ontspanning of avontuur zoekt, deze plek heeft alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie.



    Als levendige vissersstad beschikt Cambrils over alle essentiële toeristische en commerciële diensten, en is bovendien strategisch gelegen in de buurt van populaire attracties zoals Port Aventura, Ferrari Land, Salou en La Pineda. Plezier is gegarandeerd, met gemakkelijke toegang tot opwindende waterparken zoals Aquopolis en Aquum Spa.



    Vergeet niet de historische schatten van de regio te verkennen, zoals de majestueuze Romeinse stad Tarragona en de charmante middeleeuwse stad Reus.



    Cambrils is de bij uitstek familiebestemming, met ruime speelzones, parken en animatie-, sport- en muziekactiviteiten, naast een gevarieerd culinair aanbod. Kom en beleef onvergetelijke momenten in dit kustparadijs.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Cambrils. Bezoek culturele hoogtepunten Museu d'Història de Cambrils en Auditorio Josep Carreras. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Carrefour winkelcentrum en Central Park winkelcentrum. PortAventura World en Parc Samà zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cambrils
Meer vakantiehuizen in Cambrils
Kaart
Cambrils

In de buurt

  • Oude ruïnes met stenen muren en paden, omgeven door bomen en een modern gebouw op de achtergrond.
    Villa Romana de la Llosa
    5 min. rijden - 2.1 km
  • El Mas de l'Arany Strand
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Platja L'Ardiaca
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • El Dorado Beach
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • La Llosa Beach
    18 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Cambrils - 5 min. rijden
  • Reus (REU) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Port de Ponent
    6 min. rijden
  • Restaurante Marítimo
    10 min. wandelen
  • Beach Club
    14 min. wandelen
  • Sol Y Luna
    6 min. rijden
  • L'indret
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nice house just a few metres from the beach ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Nice house just a few metres from the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice house just a few metres from the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice house just a few metres from the beach ?

Deze chalet in Cambrils ligt op 2 km afstand van El Mas de l'Arany Strand, Platja de La Peixerota en La Llosa Beach. Ook Villa Romana de la Llosa en Platja de L'Horta de Santa María liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

2,0